Chyba č. 1 na Twitteru: @reply versus @mention

Laura Fitton, Anum Hussain, Brittany Leaning

Každý uživatel Twitteru - nový i starý - se stal obětí zmatku mezi @reply versus @mention. Když růstový marketér a obsahový stratég Anum Hussein na výroční konferenci INBOUND představil svých 21 tipů na zveřejňování příspěvků na sociálních médiích, jejím tipem pro pochopení rozdílu mezi @reply a @mention byl zdaleka tip číslo jedna.Ponořte se do těchto definic a využijte Twitter co nejlépe:u03 hodnota ulice pilulky
 • @zmínit se: Umístěním symbolu @ (tradičně používaného v e-mailových adresách) před rukojeť uživatele jej můžete označit na svém tweetu. Pokud tak učiníte, bude druhý uživatel informován v části Zmienky o svém účtu. @mentions je počet lidí, kteří konverzují na Twitteru.

  Jakékoli vaše tweety s @mention se objeví ve zdrojích každého, kdo vás sleduje.  Zde je příklad Tweetu, kde Anum ( @anum ) zmiňuje Bretaň ( @čištění ) uprostřed jejího Tweetu:

  image0.jpg

 • @odpověď: Podobně jako @mention, @reply začíná umístěním symbolu @ před uživatelské jméno. Tato odpověď na Twitteru je však veřejný tweet zaměřený na konkrétní osobu. Namísto @username uprostřed tweetu, @reply umístí @username na začátek tweetu.  antibiotika na infekci močového měchýře

  Všechny vaše tweety s @reply se objeví ve zdrojích konkrétní osoby, na kterou odpovídáte, a kohokoli, kdo sleduje vás i zmíněnou osobu. Nezobrazuje se ve zdroji nikoho, kdo vás sleduje.

  Níže je uveden příklad, kdy začátek Anum's ( @anum ) Tweet začíná Bretaňskou rukojetí ( @čištění ), což znamená, že jde o a odpověď přímo k ní. Všimněte si však, že Brian Moseley ( @ bmose14 ) také viděl tento Tweet. Je to proto, že Brian následuje oba Bretaň a Anum.

  image1.jpg

Abychom to shrnuli, kdo vidí, které tweety.

Váš Tweet Kdo to vidí:
@pistácie miluje
pistácie.
Vy, Pistachio a vaši následovníci, kteří také sledujete
Pistácie
Rád pracuji @pistácie . Vy, Pistachio a všichni vaši následovníci.

Chcete, aby všichni viděli vaše tweety? Nebo možná nepoužíváte @ uživatelské jméno, abyste někomu odpověděli, ale spíše chcete začít větu s jejím popisem. V takových situacích použijte tečku -. - před vaším @reply, abyste umožnili celému vašemu sledování vidět Tweet, jako v následujícím příkladu.

okamžitý dezinfekční prostředek na zdraví cvs

image2.jpg

Nechcete, aby někdo viděl váš tweet? Jednoduše jim pošlete zprávu a odešlete soukromý Tweet. Vezměte na vědomí, že uživatel vás musí sledovat, abyste mu mohli poslat zprávu.

Podrobnější tipy, jak formulovat své tweety, si můžete prohlédnout v plné Anumově INBOUND prezentaci zde: Jak dobýt 3 velké sítě sociálních médií .