10 zábavných věcí, které můžete dělat na internetu

John R. Levine, Margaret Levine Young

upgrade na Windows 7 z vista

Pro práci a zisk můžete internet používat stovkami způsobů. Zde je několik věcí, které můžete na webu udělat, pokud hledáte zábavný způsob, jak strávit odpoledne.

Sdílejte obrázky a videa se svými přáteli a rodinou

E-mailové přílohy jsou vynikajícím způsobem, jak zdarma odesílat snímky kamkoli na světě. Pokud máte více než jeden nebo dva obrázky nebo videa a chcete je sdílet s více než jedním nebo dvěma lidmi, je pohodlným způsobem vytvoření online fotoalba.Nebo si vytvořte účet na Flickr nebo ImageShack nahrát vaše fotografie a video soubory a říct webu, kdo další je může vidět. Můžete také použít Instagram a Snapchat .

Sledujte filmy, televizi a reklamy

Internet vytvořil pro tvůrce krátkých a experimentálních filmů nový způsob, jak si najít publikum. Nejoblíbenější je Google Youtube , jejíž uživatelé nahrávají obrovské množství videa. Můžete také nahrávat svá vlastní videa, pokud budete postupovat podle pokynů YouTube. TED Talks jsou krátké přednášky o technologiích, vzdělávání a designu a jsou téměř vždy zajímavé.

Hulu je streamovací video služba založená na předplatném, která nabízí živé televizní vysílání a filmy na vyžádání a filmy.

Netflix je další streamovací video služba založená na předplatném s televizními seriály a filmy.

ISpot.tv obsahuje nejlepší aktuální reklamy a klasiku.

Poslouchejte aktuální a klasické rozhlasové programy

Národní veřejné rádio a Public Radio International ve Spojených státech udržují mnoho svých minulých programů k dispozici online. Můžete také použít funkce vyhledávání webů a procházet příběhy, které jste úplně zmeškali. Některé rozhlasové pořady mají své vlastní webové stránky, například Car Talk a Tento americký život .

image0.jpg

Hrajte dámu nebo bridž

Nebo si zahrajte šachy, poker, srdce, vrhcáby, cribbage, go nebo jakoukoli jinou deskovou hru nebo karetní hru. Klasické hry obstojí proti stále krvavějším elektronickým hrám. Pokud jste hráli Diplomacie, Snaž se playdiplomacy.com .

Opravdoví fanoušci mostu rádi nepřemýšlejí o bridži jako o karetní hře, ale spíše o způsobu života. Můžete zaokrouhlit mostní čtveřici na bridgebase.com (zdarma) a okbridge.com (99 $ ročně po bezplatném zkušebním období). Mnoho bezplatných a placených webů je uvedeno na greatbridgelinks.com .

Hrajte mnohem více online her

Ochotné herní partnery najdete kdykoli během dne nebo v noci na webech, jako je games.yahoo.com , www.games.com a Microsoft zone.msn.com .

Dalším dobrým místem pro hry pro jednu osobu i hry pro více hráčů je návyková games.com .

Slova s ​​přáteli umožňuje hrát slovní hru podobnou Scrabble s přáteli a cizími lidmi. Stáhněte si aplikaci pro svůj smartphone nebo tablet.

Zjistěte, co vaše věci mají cenu

Pomocí eBay můžete zjistit hodnotu téměř čehokoli - alespoň všeho, co se na eBay prodalo za posledních 90 dní - prohledáním dokončených aukcí eBay.

Potřebujete eBay účet, abyste mohli prohledávat dokončené aukce, zaregistrujte si bezplatný účet, pokud jej ještě nemáte. Poté klikněte na odkaz Rozšířené hledání. Do vyhledávacího pole zadejte klíčová slova o svém neocenitelném pokladu a zaškrtněte políčko Dokončené výpisy. Po kliknutí na tlačítko Hledat se zobrazí všechny aukce s těmito klíčovými slovy a konečná prodejní cena položky.

Sestavte si svůj vlastní jumbo jet

Airbus staví letadla, včetně velmi, velmi, velmi velké A380 superjumbo. Za normálních okolností je A380 uveden na 300 milionů dolarů, ale pokud je toto číslo trochu mimo vaše cenové rozpětí, nebo nemáte místo pro jednoho v garáži, Airbusové dobroty má některé papírové verze, které můžete tisknout, vystřihovat, skládat a létat. Má také několik hezkých tapet na obrazovce.

Navštivte muzea umění po celém světě

Umělecká muzea jsou zajímavá místa, kde můžete strávit deštivá odpoledne. Nyní můžete pomocí svého prohlížeče navštívit muzea a galerie po celém světě. Mezi oblíbené patří Louvre v Paříži , Bostonské muzeum výtvarných umění , Metropolitní muzeum umění v New Yorku , a Rijksmuseum v Amsterdamu.

Podívejte se na úžasné Sbírka historických fotografií z americké paměti .

jak se máš znakový jazyk

image1.jpg

Prohlídka Země

Skromně pojmenovaný Google Earth program ke stažení vám umožní létat kolem Země a přibližovat a oddalovat. Jakmile se dostanete docela blízko k zemi, najdete odkazy na obrázky od uživatelů, odkazy na Wikipedii a dost na to, abyste se nenudili celé hodiny.

Nebo se podívejte Google mapy : Navštivte městskou oblast a klikněte na Street View.

Prohlédněte si sluneční soustavu

V poslední polovině 20. století sondy navštívily několik komet a asteroidů a každou planetu kromě Pluta. Sondy posílaly zpět úžasné obrázky: bouře na Jupiteru, oceány na Evropě, sesuvy půdy na Marsu a noc v noci.

Zde je několik fascinujících vesmírných stránek:

Budujte svůj vlastní svět

Virtuální světy jsou elektronická místa, která můžete navštívit na webu. Vytvoříte si osobní akční figurku, nebo Avatar, který chodí, mluví a emoce. Pokud jste v jednom z těchto světů, váš avatar interaguje s avatary jiných lidí, kteří jsou přihlášeni do virtuálního prostředí, od realistických až po skutečně fantastické.

Největší a nejúspěšnější online světy jsou Svět války , který stojí peníze a RuneScape , který je zdarma.

Přečtěte si komiksy

Proč dostávat inkoust do novinového papíru na ruce, jen abyste si přečetli svůj oblíbený komiks? Naše jsou

GoComics má spoustu dalších komiksů, včetně ročníku Arašídy proužky.

Sdílejte svou obrazovku s přáteli

Pokud na svém počítači děláte něco zajímavého nebo potřebujete pomoc kamaráda, aby váš počítač spolupracoval, můžete svému příteli umožnit vidět vaši obrazovku. Mnoho programů pro videochaty také poskytuje sdílení obrazovky, včetně Google Hangouts , Skype , a Zvětšení .