10 skvělých Fortnite kreativních kódů

Autor: Bill Loguidice

Kreativní režim Fortnite je dokonalým pískovištěm, které vám podnítí kreativní svaly. Je to také skvělé místo, kde můžete zkontrolovat, s čím ostatní přišli. Díky Fortnite Neuvěřitelná popularita, existuje spousta skvělých vlastních výtvorů, se kterými si můžete zahrát. Jednoduše přejděte na vybranou trhlinu, podržte ji a stiskněte tlačítko Set Island Code a zadejte kód, abyste mohli začít hrát. Deset kreativních kódů uvedených v tomto seznamu patří k nejlepším dostupným vlastním výtvorům.Výběr! Vyberte si svoji vlastní dobrodružnou mapu

Kód: 5170-0305-7409Vyberte si své vlastní dobrodružství knihy byly velmi populární od svého uvedení v 70. letech. V těchto knihách čtenář přebírá roli protagonisty a činí rozhodnutí, která ovlivňují výsledek příběhu. MIXER-ONSIDEDAFF vzal tento koncept do Fortnite s Choice! Vyberte si svoji vlastní dobrodružnou mapu. Na tomto ostrově, jak ukazuje následující obrázek, musíte projít epickým dobrodružstvím, kde každá vaše volba ovlivní typ konce, kterého dosáhnete! Zajímavý příběh a spousta hádanek přispívají k poutavému zážitku.

Adventure Map Fortnite Kreativní kód

Otevírací místnost výběru! Vyberte si svoji vlastní dobrodružnou mapu.Freaky lety

Kód: 1743-0750-4752

Dva týmy bojují o to s letadly, bitevními loděmi, legendárními zbraněmi a neomezenou municí v akčním stvoření SENIXu. Zde se zobrazuje scéna z tohoto ostrova.

Freaky Flights Fortnite Kreativní kód

Na palubě bitevní lodi Freaky Flights.Hoo Baller Pinball Island

Kód: 4573-9507-5308

Ve Fortnite, a koule je vozidlo podobné kouli. HOOSHEN vzal tento základní koncept do logického závěru a vytvořil pinball s chytrým bodovacím systémem. Úvodní scéna tohoto ostrova je znázorněna na následujícím obrázku.

Hoo Baller Fortnite Kreativní kód

Uvnitř baleríny v úvodní scéně ostrova Hoo Baller Pinball.

Lundle's Puzzle Escape!

Kód: 1039-4421-2809

Únikové místnosti jsou populární živé akční dobrodružné hry, kde skupina hráčů řeší řadu hádanek kombinací strategie a jednoduchého pokusu a omylu. Společnost LUNDLEYT přinesla tento koncept do Fortnite a vytvořila pět složitých vícestupňových logických etap, které zahrnují všechny terénní motokáry, lépe známé jako ATK. Zde je uvedena úvodní scéna tohoto ostrova.

Lundle

Úvodní scéna hry Lundle's Puzzle Escape !.

Raft Wars

Kód: 9026-2925-8175

Raft Wars AZALIAK_IPHONE přináší do Fortnite námořní válčení. Bojujte na nebezpečných vodách s devíti rafty a pirátskými děly. Úvodní scéna tohoto ostrova je znázorněna na následujícím obrázku.

Raft Wars Fortnite Kreativní kód

Úvodní scéna Raft Wars.

Rainbow Road

Kód: 2668-3299-2351

mucinex dm a benadryl

Super Nintendo classic Super Mario Kart vyšlo v roce 1992 a uvedlo sérii, která je stále silná i dnes a navždy mění svět závodů videoher. Rainbow Road FALCONSTRIKE1998 je překvapivě věrnou a funkcemi nabitou adaptací jednoho z nejznámějších kurzů Super Mario Kart. Úvodní scéna tohoto ostrova je znázorněna na následujícím obrázku.

Načtení větších ostrovů, jako je Rainbow Road, může trvat déle. Vaše trpělivost bude brzy odměněna!

Kreativní kód Rainbow Road Fortnite

Úvodní scéna Rainbow Road.

Odstřelovači vs běžci

Kód: 7352-4203-8482

Ať už rádi používáte ostřelovací zbraně, vyhýbáte se ostřelovací palbě, nebo obojí, na hře BLUDRIVE's Snipers vs Runners je spousta lásky. Tým 1 hraje běžce a tým 2 odstřelovače. Pokud se běžci dostanou do konce, vyhrávají! Část kurzu je zobrazena zde.

Snipers vs Runners Fortnite Kreativní kód

Běžci musí zvládnout nejen odstřelovače, ale také překážky!

Vesmírný parkour!

Kód: 1986-0450-3000

Parkour, kde se člověk snaží dostat z jednoho bodu do druhého nejrychlejším a nejúčinnějším možným způsobem bez ohledu na překážky, vytváří skvělý koncept videohry. Naštěstí je herní engine Fortnite vhodný pro hraní ve stylu parkouru. Díky plovoucím ledovým plošinám a spoustě sbíraných mincí odvedla HIGHPOXIA skvělou práci, když přinesla koncept Fortnite se Space Parkour !. Úvodní scéna tohoto ostrova je znázorněna na následujícím obrázku.

Space Parkour Fortnite Kreativní kód

Úvodní scéna Space Parkour !.

Tony Hawk's Pro Skater’s Warehouse

Kód: 9977-2394-8492

Tony Hawk’s Pro Skater nastavil nový standard pro videohry na skateboardu, když byl poprvé vydán pro Sony PlayStation v roce 1999. První úroveň této legendární hry se odehrála ve skladišti, které pro Fortnite vytvořili PSYCHECLOPS. Ve skladišti Tonyho Hawka Pro Skater’s Warehouse můžete pomocí driftboardu podobného hoverboardu sbírat mince, dílky skládaček a toaletní papír, stejně jako jen přibližovat kurz, jako na následujícím obrázku.

Driftboard Fortnite Kreativní kód

Skartování na driftboardu.

Weezer World!

Kód: 1349-5880-2084

Ačkoli ostrov tematicky zaměřený na americkou rockovou kapelu Weezer, nemusí znít pro fanoušky tak vzrušující, Weezer World od CRE8! mohlo by to změnit jejich názor. Je to zábavní park s hlavolamy, sběratelskými předměty a různými atrakcemi, které zahrnují driftboarding, horskou dráhu, střelnici a parkour. A pokud jste fanouškem kapely, čistým bonusem je, že Weezerova hudba hraje v pozadí! Je uvedena úvodní scéna tohoto ostrova.

Kreativní kód Weezer World Fortnite

Úvodní scéna Weezer World !.