10 skvělých bezplatných aplikací pro váš tablet Android

Stovky tisíc aplikací jsou pro váš tablet Android k dispozici na webu Google Play obchod - tolik, že by vám trvalo víc než jen relaxační večer, abyste je všechny objevili. Spíše než vyjmenovat každou jednotlivou aplikaci, zde je několik výjimečných - které ukazují rozmanitost obchodu Google Play, ale také to, jak dobře váš tablet dokáže spouštět aplikace pro Android.

Správce souborů ASTRO

Považujte za štěstí, když je váš tablet s Androidem vybaven aplikací pro správu souborů - i když nikdy neplánujete tuto věc používat. I když je váš tablet vybaven správcem souborů, zvažte získání dalšího, například ASTRO, které vám při průzkumu útrob úložného systému tabletu dokáže mnohem víc, než vás zašpiní.Například jako bonus lze ASTRO použít také pro přístup k souborům ve vaší síti Wi-Fi. Vyžaduje určitou konfiguraci, což není nejjednodušší věc, ale po nastavení této funkce můžete pomocí aplikace získat přístup k počítači prostřednictvím sítě Wi-Fi.Dropbox

Jedním ze spolehlivých způsobů sdílení souborů mezi počítačem, notebookem a tabletem je použití nástroje pro sdílení a synchronizaci souborů Dropbox . Poté nainstalujte do počítače software Dropbox a sdílejte tam soubory. Nakonec získejte aplikaci Dropbox pro svůj tablet s Androidem pro přístup a prohlížení těchto sdílených souborů.

S Dropboxem není třeba synchronizovat soubory mezi počítačem a tabletem. Všechny soubory uložené ve složkách Dropbox se synchronizují automaticky.ESPN SportsCenter

Pokud musíte mít nejnovější výsledky, zprávy a plány, myslete na ESPN. Nejlepší doporučení pro sportovní ořechy je tedy získat aplikaci ESPN SportsCenter. Nabízí nejnovější sportovní novinky a pomáhá vám nastavit účet, abyste mohli lépe sledovat své oblíbené týmy a sportovce.

Rychlý Poznámkový blok

Jeden program, který většině tabletů s Androidem chybí, je poznámkový blok. Dobrou volbou pro aplikaci k vyplnění tohoto prázdna je Fast Notepad. Použijte jej k psaní nebo diktování krátkých zpráv a poznámek, což je užitečné.

Jako příklad můžete před nedávnou návštěvou železářství diktovat seznam potřebných položek. Může také pomoci zapamatovat si věci, jako jsou čísla častých letáků, velikost obleku nebo seznam úkolů.Google Finance

The Google Finance aplikace je vynikající nástroj pro sledování trhu pro lidi, kteří jsou posedlí na akciovém trhu nebo chtějí sledovat své portfolio. Aplikace vám nabízí přehled trhu a aktualizace vašich akcií i odkazy na finanční zprávy.

Chcete-li z této aplikace vytěžit maximum, nakonfigurujte Google Finance na webu pomocí počítače. Můžete si vytvořit seznam akcií ke sledování, který se poté okamžitě synchronizuje s tabletem Android.

Stejně jako u ostatních služeb Google vám jsou Google Finance poskytovány zdarma, jako součást vašeho účtu Google.

Filmy od Flixstera

Aplikace Movies by Flixster je bránou vašeho tabletu do Hollywoodu. Obsahuje seznam aktuálně spuštěných filmů a filmů, které se otevírají, a obsahuje odkazy na vaše místní divadla s časy promítání a dalšími informacemi. Tato aplikace je také svázána s oblíbeným webem Rotten Tomatoes pro recenze a zpětnou vazbu. Pokud rádi chodíte do kina, najdete aplikaci Filmy cenným přírůstkem do knihovny aplikací vašeho tabletu.

Mapa oblohy

Podívali jste se někdy na noční oblohu a řekli: Co to sakra je? Pokud to není pták, letadlo, satelit nebo UFO, Sky Map vám pomůže najít, co to je. Možná zjistíte, že obzvláště jasná hvězda na obloze je ve skutečnosti planeta Jupiter.

Aplikace Sky Map je elegantní. V zásadě promění tablet na okno, které můžete prohlédnout a identifikovat tak věci na noční obloze. Stačí spustit aplikaci a nasměrovat tablet s Androidem na oblohu. Posuňte tablet a identifikujte planety, hvězdy a souhvězdí.

Sky Map podporuje používání tabletu bez dotyku. Z tohoto důvodu obrazovka po kouzlu zhasne, což je pouze režim úspory energie tabletu. Pokud plánujete rozsáhlé sledování hvězd pomocí Sky Map, zvažte resetování časového limitu obrazovky.

TuneIn Radio

Pomocí aplikace TuneIn Radio můžete najít oblíbenou internetovou rozhlasovou stanici a pak se posadit a pracovat… nebo hrát.

Během hraní aplikace TuneIn Radio můžete s tabletem dělat jiné věci, například kontrolovat Facebook nebo odpovídat na e-maily. Do aplikace TuneIn Radio se můžete vrátit výběrem ikony oznámení trojúhelníku. Nebo jen pokračujte a užívejte si melodie.

Hlasový záznamník

Všechny tablety Android mohou zaznamenávat váš hlas a další zvuky, ale jen málo tabletů má aplikaci pro záznam zvuku. V takovém případě zkuste Hlasový záznamník. Je to dobrá základní aplikace pro provádění tohoto úkolu.

Hlasový záznamník má elegantní a jednoduché rozhraní: Klepnutím na velkou ikonu Záznam zahájíte nahrávání. Udělejte si pro sebe poznámku nebo nahrajte kamaráda, který dělá jeho dojem z Daffy Duck.

Předchozí nahrávky jsou uloženy v seznamu na hlavní obrazovce diktafonu. U každé nahrávky je zobrazen její název, datum a čas záznamu a doba záznamu.

Zedge

Program Zedge je užitečným zdrojem pro hledání tapet a vyzváněcích tónů - z toho miliony. Je to aplikace pro sdílení, takže můžete přistupovat k tapetám a vyzváněcím tónům vytvořeným jinými uživateli systému Android, stejně jako ke svým vlastním. Pokud hledáte konkrétní zvuk nebo něco zvláštního pro tapetu domovské obrazovky, je Zedge tím nejlepším místem pro zahájení vyhledávání.