Přidání obálky alba nebo obrázků v iTunes

Tony Bove, Cheryl Rhodes

Naskenujte nebo stáhněte obrázky obalů alb z disků CD, které zkopírujete do iTunes, v grafickém formátu, kterému iTunes rozumí, a propojte tyto grafiky se skladbami a alby, která přehráváte v iTunes.Skladby, které si koupíte v hudebním obchodě iTunes, obvykle obsahují obrázek obalu alba nebo fotografii umělce. Kresbu zobrazíte v levém dolním rohu okna iTunes kliknutím na tlačítko Zobrazit / skrýt kresbu. Grafika se změní pro každou skladbu nebo album, které vyberete.Bohužel, při kopírování zvukového CD nedostanete takováto díla zdarma - disky se nevyrábějí s obrázky digitálních obalů, které jsou někde na prázdné stopě. Pomocí skeneru však můžete naskenovat obal obalu a uložit jej v grafickém formátu, kterému iTunes (a jeho základní grafická technologie QuickTime) rozumí - JPEG, GIF, PNG, TIFF nebo Photoshop. Nebo pomocí webového prohlížeče můžete navštívit webové stránky a hledat vhodné umění; stačí kliknout Ctrl (Mac) nebo kliknout pravým tlačítkem na obrázek (PC) a stáhnout a uložit obrázek na pevný disk. (Většina grafik na webu je ve formátu JPEG nebo GIF, takže nemusíte nic převádět.)

zvyšuje mucinex dm krevní tlak

Chcete-li přidat kresbu do skladby, vyberte skladbu v knihovně iTunes a přetáhněte obrazový soubor kresby ze složky do oblasti zobrazení kresby v levém dolním rohu okna iTunes.Chcete-li přidat stejný obrázek jako kresbu pro celé album skladeb (nikoli pouze pro jednotlivé skladby), vyberte nejprve album v zobrazení Procházet (nebo vyberte všechny skladby v albu v zobrazení seznamu skladeb) a poté přetáhněte soubor obrázku do oblast pro prohlížení uměleckých děl.

Můžete také přidat kresbu do alba při úpravách více skladeb najednou. Následuj tyto kroky:

stažení brnění štítné žlázy 2020

1. V zobrazení Procházet vyberte album ve své knihovně iTunes.Kliknutím na tlačítko Procházet přepnete do zobrazení Procházet, aby se na pravé straně okna iTunes zobrazil sloupec Album. Kliknutím vyberte album.

2. Vyberte Soubor, Získat informace nebo stiskněte Command-I (Mac) nebo Ctrl-I (PC).

Zobrazí se varovná zpráva: Opravdu chcete upravit informace pro více položek?

clindamycin hcl 300 mg tobolka

3. Klepnutím na Ano upravíte informace o více položkách.

Zobrazí se dialogové okno Informace o více skladbách.

4. Zaškrtnutím políčka Povolte pole Kresba.

Když do pole přidáte značku zaškrtnutí, iTunes předpokládají, že chcete, aby se toto pole změnilo ve všech vybraných skladbách. Ujistěte se, že není zaškrtnuto žádné jiné políčko kromě kresby.

5. Přetáhněte grafický soubor na panel Kresba.

V dialogovém okně Více informací o skladbě přetáhněte grafický soubor přímo přes prázdnou kresbu.

6. Klepnutím na OK proveďte změnu.

Zobrazí se varovná zpráva: Opravdu chcete změnit kresbu pro více položek?

7. Klepnutím na Ano změňte kresbu.

malá růžová pilulka 12

iTunes přidávají kresbu pro celé album.

Chcete-li kresbu odebrat ze skladby, zobrazit kresbu ve větším okně nebo změnit velikost kresby, zvolte Soubor, Získat informace a klikněte na kartu Kresba. Můžete přidat jiný obrázek, přidat několik obrázků, odstranit obrázky pomocí tlačítek Přidat nebo Odstranit nebo změnit velikost obrázků pomocí posuvníku velikosti.

Kresbu pro celé album můžete odebrat otevřením dialogového okna Více informací o skladbě (po výběru alba zvolte Soubor, Získat informace), povolením pole Kresba a kliknutím na OK. Protože jste do pole Umělecká díla nic nepřidali, iTunes umělecká díla nahradí ničím, čímž umělecká díla efektivně vymažete.