Přidání vzdělání k vašemu profilu LinkedIn

Autor: Donna Serdula

Ve vašem profilu LinkedIn hraje důležitou roli vzdělávání. Nejen, že jsou tyto informace umístěny na samém vrcholu vašeho profilu, viditelné v seznamu výsledků vyhledávání, ale také pomáhají vašemu profilu dosáhnout hodnocení All-Star.All-Star profily jsou profily, které jsou 100% úplné a mohou při vyhledávání dosahovat lepších výsledků. Při vytváření optimalizovaného a robustního profilu je důležité dosáhnout hodnosti All-Star a usilovat o cíl.Ne každý absolvuje vysokou školu a je škoda, že vás LinkedIn nutí vyplnit tuto sekci. Mnoho hybatelů a třepaček tohoto světa se neuspokojí ve vysokoškolské učebně. Tito činitelé mají co dělat lépe, například budovat podniky a generovat příjmy. A kromě toho, pokud chtějí vysokoškolské vzdělání, najmou někoho s jedním.

Ať už jste absolvovali vysokou školu nebo ne, je čas přidat do svého profilu vzdělání. Postup je následující: 1. Otevřete svůj profil LinkedIn.
 2. Přejděte do sekce Vzdělávání ve svém profilu a kliknutím na ikonu tužky (upravte) upravte již existující školu, nebo vyberte + Přidat vzdělání a přidejte novou školu.
 3. Do pole Škola začněte psát název vaší školy.
  Zobrazí se rozevírací seznam se školami, které odpovídají zadaným znakům.
 4. Vyberte název školy ze seznamu.
  Když v rozevíracím seznamu vyberete svou školu, vedle sekce vzdělávání se zobrazí logo školy, stránka univerzity LinkedIn pro vaši školu je dynamicky propojena s vaším profilem a jste zahrnuti do údajů o absolventech. LinkedIn vám také může ukázat další absolventy, kteří s vámi promovali na stránce Lidé, které možná znáte, což vám pomůže vytvořit ještě robustnější síť LinkedIn.
 5. V rozevíracím seznamu pod položkou Data docházky vyberte rok, kdy jste začali školu navštěvovat, a rok, kdy jste školu opustili.
  Jako datum ukončení vyberte datum, které jste absolvovali, nebo rok, který chcete absolvovat.
 6. V poli Studijní obor začněte psát na hlavní obor a z rozevíracího seznamu, který poskytuje LinkedIn, vyberte hlavní obor.
  Pokud váš major neodpovídá tomu, co LinkedIn navrhuje, přidejte svůj major jednoduše tak, že nevyberete návrhy LinkedIn.
 7. Do pole Hodnocení zadejte GPA nebo to, zda jste absolvovali Cum Laude, Summa Cum Laude nebo Magna Cum Laude.
  Pokud nemáte slušné GPA nebo si tak daleko nevzpomínáte, nebojte se. Ponechejte toto pole prázdné. Poté, co jsem napsal tisíce profilů, jsem do pole Grade přidal informace jen několikrát.
 8. Do pole Aktivity a společnosti zadejte kluby a aktivity, kterých jste se zúčastnili během svého působení v této škole.
 9. Do pole Popis zadejte své vzdělání a zkušenosti, které zapůsobí na vašeho čtenáře.
 10. Klikněte na Uložit.
linkedinprofile-education

Přidání informací o vzdělání a zkušenostech do sekce Vzdělání.