Základy budíku na telefonu Android

Autor: Dan Gookin

Váš telefon Android neustále a přesně sleduje čas, který se zobrazuje v horní části domovské obrazovky a také při odemykání telefonu. Pokud byste raději chtěli, aby vás telefon probudil, můžete využít aplikaci Hodiny, která se může také nazývat Budík nebo Budík a časovač nebo podobný název.

Aplikace Hodiny je vybavena základním displejem, který zobrazuje čas a teplotu a umožňuje přístup k hudbě nebo snad k prezentaci.image0.jpg

převést faktory na číselné v r

Alarmy vytváříte prohlížením části alarmu v aplikaci Budík: Klepněte na ikonu Alarmy. V některých variantách aplikace Hodiny možná budete muset zvolit Alarmy z nabídky nebo na kartě.

Aby byl alarm aktivní, musí být nastaven.

Přidejte nový budík klepnutím na ikonu Přidat a nastavením času, frekvence, vyzvánění a dalších informací. Budík, který vytvoříte, se zobrazí na obrazovce Alarmy, podobně jako na zobrazené vpravo.

Budíky musí být nastaveny, jinak se nespustí. Nastavením existujícího alarmu se dotkněte jeho hlavní ovládací ikony a změňte Vypnuto na Zapnuto.

  • Když je nastaven budík, na obrazovce se objeví ikona Stav budíku, podobně jako na okraji. Ikona je vaším vodítkem, že je nastaven alarm a připraven ke spuštění.

    image1.jpg

  • Pro větší zobrazení času můžete na domovskou obrazovku přidat widget Hodiny.

  • Vypnutí budíku budík nevymaže.

  • Chcete-li alarm smazat, vyberte ikonu Odstranit (Koš) vpravo. U některých aplikací Hodiny musíte budík stisknout dlouhým stisknutím a zvolit příkaz Odstranit budík nebo jej odstranit stisknutím červeného X.

  • Když vypnete telefon, budík nefunguje. Budík se však spustí, když telefon spí. Budík zní také, když jste ztišili telefon.

  • Zvažte zakoupení dokovací stanice, abyste mohli telefon používat jako noční hudební stanici a hodiny.

Dělejte alarmy vypnuto, nebo jdou na ?