Výroba cukroví pro figurky Cheat Sheet

David Jones

Potřebujete nějaké speciální nádobí a dovednosti pro výrobu cukrovinek, stejně jako některé speciální (a báječné) přísady. Poté, co se naučíte temperovat čokoládu (lidé, kteří jedí čokoládu, mají obecně dobrou náladu, ale to není totéž), můžete sundat a začít dávat cukrovinky jako dárky - a pravděpodobně máte nějaké přátele, kteří by rádi pomozte sníst i své chyby!Základní potřeby pro výrobu cukrovinek

Jako výrobce cukrovinek potřebujete konkrétní nástroje a náčiní. Některé, jako jsou odměrky a lžíce, pravděpodobně již máte a používáte; jiní, jako je teploměr na cukrovinky a mramorová deska, nevidí mnoho služeb, pokud si nedělají cukrovinky. Mějte po ruce následující nástroje pro vaše úsilí při výrobě cukrovinek:Pekáče Odměrky a odměrky
Teploměry na cukrovinky a čokoládu Misky vhodné do mikrovlnné trouby
Ponoření nádobí Plastové skladovací kontejnery různých velikostí
Dvojitý kotel Kastroly (včetně 2, 4, 5 a 5 litrů)
4 až 5 litrový mixér Malá mramorová deska
Kuchyňská váha Stěrky (tvrdá guma a ofsetová / nerezová ocel)
Velké nože Voskový papír
Velké dřevěné nebo nerezové lžíce

Základní přísady pro výrobu cukrovinek

Než se začnete připravovat na výrobu cukrovinek, musíte zkontrolovat své skříňky, zda neobsahují některé důležité přísady. Pokud se chystáte vyrábět cukrovinky pravidelně, dejte si do nákupního seznamu pro výrobu cukrovinek základní ingredience z následujícího seznamu, abyste měli vše, co potřebujete, když máte náladu na výrobu cukrovinek:

 • Cukry: granulovaný cukr, tmavě hnědý cukr a cukrářský cukr • Sladidla: kukuřičný sirup a med

 • Mléčné výrobky: nesolené máslo, silná smetana, smetana na šlehání, půl na půl a plnotučné mléko

 • Ořechy: poloviny pekanových ořechů, celé a nakrájené mandle, anglické vlašské ořechy, surové a pražené španělské arašídy, kešu oříšky a makadamie • Čokolády: mléčná čokoláda, hořká čokoláda, bílá čokoláda, neslazená čokoláda a kakao

Pokud máte úložný prostor, můžete si také nechat několik specialit: invertasu, práškový vaječný bílek (nazývaný vaječný albumin), příchutě a potravinářská barviva.

jak karafát funguje

Jak temperovat čokoládu na výrobu cukrovinek

Pokud děláte cukrovinky, čokoláda je do značné míry základní složkou. Často je to vrchní nátěr pro kolekci dalších sladkých lahůdek, které do něj namočíte. Proces získání čokolády na správnou konzistenci pro namáčení se nazývá popouštění , a následující kroky vám ukážou, jak ručně temperovat čokoládu:

 1. Položte blok čokolády na prkénko a pomocí těžkého nože ho oholejte na malé kousky.

  Každý kousek čokolády by měl mít velikost nehtu. Vložte nasekanou čokoládu do misky.

 2. Mikrovlnnou troubu nebo použijte dvojitý kotel k rozpuštění nasekané čokolády alespoň na 110 stupňů.

  Pomocí čokoládového teploměru zkontrolujte teplotu čokolády; jeho teplota by nikdy neměla překročit 120 stupňů.

 3. Nalijte 2/3 rozpuštěné čokolády na mramorovou desku a pracujte s čokoládou tam a zpět pomocí ofsetové stěrky a stěrky (jako nástroj Sheetrock), dokud čokoláda nedosáhne 82 stupňů na čokoládovém teploměru (84 stupňů u tmavé čokolády).

  Čokoláda po ochlazení zesílí.

 4. Přidejte čokoládu z desky do čokolády v misce a obě spolu promíchejte.

  Čokoláda by nyní měla mít temperament.

Jak vydělat dárky na cukrovinky

Když jste ve výrobě cukrovinek opravdu dobří, můžete darovat své speciální bonbóny. Ujistěte se, že je každý na vašem dárkovém seznamu sníst hned. Nápady na dárky v následujícím seznamu vám mohou pomoci začít s vytvářením jedinečných dárků z vaší kuchyně:

 • Vyrobte si atraktivní dárkový koš z nastrouhané plastové trávy a různých vašich krásných domácích cukrovinek.

 • Naplňte dekorativní podnos svými bonbóny, přikryjte je celofánem a ozdobte stuhou.

 • Naplňte hrnek cukrovinkami, přikryjte jej celofánem a celofán zavřete stužkou.

  vzduchová bublina v uchu
 • Vytvořte si svůj vlastní valentýnský box naplněný vašimi fantastickými domácími bonbony a máte dárek, který konkuruje těm nejvychytenějším výrobnám čokoládových obchodů.