Výběr ID uživatele pro eBay

Autor: Marsha Collier

eBay vám dává možnost vybrat si vaše ID uživatele. Pokud se vám ale nikdy nelíbilo vaše skutečné jméno (nebo jste nikdy neměli přezdívku), máte příležitost tuto situaci napravit. Bavte se. Zvažte výběr ID, které o vás něco řekne. Samozřejmě, pokud se vaše zájmy změní, můžete litovat, že máte příliš úzké ID uživatele.h 114 pouliční hodnota pilulky

Můžete si říkat téměř cokoli; můžete být hloupí, kreativní nebo nudní. Nezapomeňte však, že toto ID vás ostatní uživatelé eBay budou znát. Tady je několik pravidel zdravého rozumu: • Nepoužívejte jméno, které by zahanbilo vaši matku.

 • Nepoužívejte jméno se zápornou konotací, jako je podvodník. • Nepoužívejte příliš divné jméno. Pokud vám lidé nevěří, nebudou od vás nakupovat.

 • eBay neumožňuje mezery v User ID, takže se ujistěte, že ID má smysl, když dáváte dohromady dvě nebo více slov.

Pokud se snažíte mít jako ID uživatele několik krátkých slov, můžete je oddělit pomocí podtržítka nebo pomlček, jako v super-shop-a-holic . Pokud se na eBay přihlásíte jednou denně na počítači, psaní podtržítků nebo pomlček vás nezpomalí.Pokud chcete, můžete změnit své uživatelské ID jednou za 30 dní, ale nedoporučuje se to. Lidé vás znají podle vašeho ID uživatele. Pokud změníte své ID, vaše minulost přehraje tagalong a připojí se k novému ID. Pokud však své ID uživatele změníte příliš často, lidé si možná budou myslet, že se snažíte něco skrýt.

Chcete-li však změnit své ID uživatele, klikněte na odkaz Moje eBay v horní části většiny stránek eBay. Na přihlašovací stránce My eBay klikněte na kartu Účet a poté přejděte na odkaz Osobní údaje. Klikněte na odkaz Upravit vedle položky ID uživatele v části Informace o účtu. Postupujte v podstatě stejnými kroky, které jste použili při výběru počátečního ID - a máte novou identitu eBay.

eBay má také některá pravidla pro ID uživatelů, podle kterých žijí:

 • Žádná urážlivá jména (jako & * # @@ guy).

 • Žádná jména s eBay v nich. (Vypadá to, že vypadáte, že pracujete pro eBay, a eBay na to bere temný pohled.)

  seznam nsaidů od nejsilnějších po nejslabší
 • Žádná jména s & (i když dělat mít oba vzhledy a mozky).

 • Žádná jména s @ (jako @Aboy).

 • Žádné symboly, například symboly větší než nebo menší než (><) or consecutive underscores _ _.

 • Žádná ID začínající na je následovaná čísly , podtržítko, pomlčka, tečka nebo tečka.

 • Žádné názvy jednoho písmene (například Q).

Když si vyberete své ID uživatele, ujistěte se, že to není dobrá stopa pro vaše heslo. Například pokud používáte Natasha jako své ID uživatele nevybírejte Borisi jako vaše heslo. Dokonce i Bullwinkle to dokázal zjistit.

Ahoj, uživatelé AOL, tohle je pro vás: Zkontrolujte, zda jsou vaše ovládací prvky pošty nastaveny na příjem e-mailů z eBay. Pokud máte blokovaný internetový e-mail, musíte aktualizovat ovládací prvky pošty AOL. Chcete-li tak učinit, zadejte klíčové slovo AOL Ovládací prvky pošty .