Funkce řadiče bezdrátové sítě LAN Cisco (WLC)

Edward Tetz

Součásti modulu řadiče Cisco Wireless LAN controller (WLC), bez ohledu na zařízení, ve kterém je přítomno, vám umožňují centrálně spravovat a konfigurovat řadu přístupových bodů (AP) zjednodušeným způsobem. Většina bezdrátových řadičů LAN (WLC) společnosti Cisco podporuje následující funkce: • Porty distribučního systému: Tyto porty se používají k připojení WLC k síťovému přepínači a slouží jako cesta k datům.  dávkování hubnutí naltrexonu
 • Servisní port: Tento port se používá jako port pro správu nebo konzolu. Tento port je aktivní během bootovacího režimu WLC.

 • Rozhraní pro správu: Toto rozhraní se používá pro správu v pásmu a poskytuje připojení k síťovým zařízením (jako jsou servery DHCP nebo servery Radius). Pokud se chcete připojit k webovému rozhraní pro správu ovladače, bylo by to prostřednictvím tohoto rozhraní.  Rozhraní pro správu je přiřazena adresa IP a je počátečním kontaktním bodem pro komunikaci a registraci protokolu LWAPP (Lightweight Access Point Protocol).

  janumet 50 1000 cena
 • Rozhraní AP-manager: Toto rozhraní se používá k řízení a správě veškeré komunikace vrstvy 3 mezi WLC a lehkými AP.

  Pro nejlepší výsledky přidružení AP by rozhraní AP-manager mělo být přiřazeno ke stejné podsíti IP jako rozhraní pro správu. • Virtuální rozhraní: Toto rozhraní se používá k podpoře funkcí správy mobility, jako je přenos DHCP a ověřování na webu hosta.

  dávkování prednisolonu pro psy
 • Rozhraní servisního portu: Toto rozhraní se používá ke komunikaci s portem služby a musí mít adresu IP, která patří do jiné podsítě IP, než je adresa rozhraní AP-manager a jakéhokoli jiného dynamického rozhraní.

 • Dynamická rozhraní: Jedná se o VLAN rozhraní vytvořená vámi, která umožňují komunikaci s různými VLAN.