Vytvoření přizpůsobeného vzhledu v Minecraftu

Toto video vám ukáže, jak vytvořit skin Minecraft na PC. Kůže je fyzický vzhled vaší postavy v Minecraftu. Tento videonávod vám poskytne podrobný návod, jak vytvořit všechny končetiny a oblečení na vlastní kůži pro výchozí postavu Minecraftu. Dvě výchozí postavy v Minecraftu jsou Alex a Steve.

Zjistíte, jak stáhnout skinovou šablonu pro Alexe nebo Steva z Minecraft.net. Šablona vzhledu je dvojrozměrná replika trojrozměrného znaku. Šablonu poté otevřete v programu pro malování. (Microsoft Paint je program pro malování, který je zdarma k dispozici pro mnoho počítačů, ale neumožňuje použít průhlednost ve vaší kůži. Pokud chcete vytvořit vzhled s průhlednými pixely, budete si muset stáhnout samostatný bezplatný softwarový program. .)Zjistíte také, jak upravit vnitřní kůži, jako jsou paže, nohy a hlava vaší postavy, a vnější kůži, jako je oblečení a přilby. Toto video ukazuje, jak se různé části skin mapují k částem vaší figurky Minecraftu. Po dokončení přizpůsobení vzhledu uvidíte, jak jej uložit do počítače a nahrát na Minecraft.net.

Zatímco obecný proces je shrnut výše a je rozložen ve videu, můžete také postupovat podle těchto přesných kroků vytvořit skin Minecraftu :

  1. Přihlaste se ke svému účtu na Minecraft.net .
  2. Vyberte kartu Profil.
  3. Vyberte jednu z postav (Alex nebo Steve) a stáhněte si jejich skinovou šablonu.
  4. Po stažení zkopírujte obrázek a vložte jej do editoru barev jiného výrobce v počítači. Microsoft Paint je jednou z nejběžnějších platforem.
  5. Pochopte, které části chcete upravit na dvourozměrné platformě. Každý pixel v programu Malování představuje jinou část těla nebo oblečení vašeho hráče Minecraftu.
  6. Přizpůsobte si pleť přímým nanášením různých barev. Můžete změnit barvy očí, barvu pleti nebo barvy oblečení. Například můžete použít ork skin změnou barvy pleti na zelenou!
  7. Po dokončení úprav podle svých představ uložte soubor do počítače.
  8. Vraťte se na Minecraft.net a vyberte správný znak.
  9. Nahrajte nový vzhled kliknutím na tlačítko Nahrát a výběrem nového souboru vzhledu, který jste právě vytvořili.
  10. Gratulujeme! Nyní jste vytvořili a aplikovali nový skin na svoji postavu Minecraftu.

Alternativní metody přizpůsobení skinů Minecraftu

Kromě manuálního přizpůsobení postavy Minecraftu můžete také procházet internet a stahovat předem připravené skiny. Mody jsou dalším skvělým způsobem, jak využít to, co již bylo v komunitě vybudováno. Například mnoho hráčů již odvedlo těžkou práci při vytváření zajímavých avatarů, jako jsou Mario, Superwoman a další populární superhrdinové, kreslené postavičky a lidové hrdiny! Pokud máte zájem hrát za tyto postavy, podívejte se na to, co komunita již zveřejnila pro veřejnost.

Pokud vás více zajímá zkoumání vaší vlastní kreativity, ale zdá se vám, že je metoda vytváření skinů příliš obtížná, můžete také využít jiné weby třetích stran nebo dokonce aplikace pro Android, abyste si snadněji vytvořili vlastní skin.