10 tipů Dr. Ruth pro opravdu skvělé milenky

Autor: Ruth Westheimer

dělá vám zoloft ospalost?

Kdokoli vás může naučit milovat, ale já, Dr. Ruth, chci, abyste se stali velkými milenci. Chci, abys měl úžasné sex Chcete-li to udělat, musíte zjistit, jak hodit R a dbát následujících tipů. Začněte tím, že se naučíte, jak být dobrým polibkem.Buďte dobrým polibkem

Pocity způsobené líbáním se mohou cítit tak dobře a tak intenzivně, že se někteří lidé mohou líbat i celé hodiny. Mnoho lidí má zónu potěšení - zaměřenou na orální činnost.Líbání, mimochodem, je jemné umění. Ach, máte chvíle, kdy vášně utíkají a můžete dokonce mít chuť na sebe navzájem okusovat, ale ve většině případů může být příliš drsné polibky ten okamžik spíše zkazit, než vylepšit. I když mnoho lidí baví francouzské líbání (tj. Líbání do úst), někteří ne. Neměli byste se snažit vtlačit těmto lidem do úst, protože by to jen narušilo náladu.

Líbání je důležitou součástí sexu a neměli byste jej zanedbávat, zejména proto, že ho můžete dělat téměř kdykoli a kdekoli. Tak do toho!Nemilujte se na svém prvním rande

Sex se cítí skvěle, že? Ale sex není hračka. Sex je vážný čin, o který se musí podělit odpovědní dospělí. Skvělá milenka integruje sex do celkového vztahu a nikdy neměla sex s někým, koho sotva zná.

Pokud budete mít pokušení mít sex dříve, než se skutečně poznáte, může to vést pouze k problémům, jako je například chytání pohlavně přenosné nemoci. Ale i když uniknete s neporušeným zdravím, nebudete mít skvělý sex.

Pokud počkáte, až si s někým vytvoříte vztah, pokud věnujete svou energii tomu, abyste o něm někoho zjistili, abyste mohli člověka obdivovat, respektovat a milovat, můžete - a jen tehdy - mít skvělý sex.Nastavte náladu co nejdříve

Obyčejný mýtus říká, že skvělý sex musí být spontánní, ale ve většině případů je to naopak. Neříkám, že spontánní sex nemůže být skvělý, ale málokdy dva lidé dosáhnou své vrcholné sexuální nálady současně bez nějakého plánování.

Jedním z důvodů je, že ženy vyžadují delší dobu, aby se vzbudily. (Lidi, toto je prokázaný lékařský fakt, nikoli rozmar.) Takže čím dříve nastavíte náladu pro milování, tím více se může stát vzrušenou. Nebuďte v takovém spěchu. Čím více plánování a přípravy investujete do toho, aby byl večer (nebo ráno nebo odpoledne) co nejromantičtější, tím lepší bude sex.

Věnujte plnou pozornost svému partnerovi v okamžiku, kdy projdete dveřmi, ne těsně předtím, než se dostanete do postele. Než sáhnete po klitorisu, věnujte čas mazlení a masírování zbytku těla. A poté se necítíte, jako byste museli jít hned spát nebo se vrátit do svého bytu, jakmile jste dosáhli svého orgasmu.

Dámy, pokud víte, že s ním chcete mít sex, nedělejte si starosti. Sdělte mu, že odpověď bude ano, jakmile to sami víte. Tímto způsobem se může bez obav věnovat té nejlepší předehře, kterou může, aniž by se obával, zda jeho pokroky nebudou zamítnuty.

Zjistěte, co váš partner potřebuje

Sex není sobecký čin. To, že váš orgasmus nemůže cítit nikdo jiný, ještě neznamená, že se nemůže podělit o vaše potěšení nebo o vás. Pokud chcete mít ty nejsilnější orgasmy - takové, díky nimž vám divoce tluče srdce, zkrátí se vám dech a zvlní se vám prsty na nohou - musíte spolupracovat a navzájem si dát co nejvíce.

Chcete-li více dávat, musíte vědět, co ten druhý potřebuje: více předehry, určitý dotek kolem konečníku, pocity orálního sexu, možná tisíc malých polibků. Zjistěte, jak potěšit svého partnera přímým dotazem, vyzkoušením variant a sledováním, jak jsou přijímány; a pokud váš partner dělá totéž, váš tým může pokaždé dosáhnout skvělého sexu.

Chcete-li být nejlepším milencem, jaký můžete být, zeptejte se a řekněte si navzájem, co chcete. Svlékl jsi si šaty, tak co je na tom, když jsi odstranil část té skořápky, která ti stále zakrývala psychiku? Sex není soukromý akt; je to akt sdílení - a čím více sdílíte, tím více toho budete sdílet.

Chraňte sebe a svého partnera

Sex nikdy nebyl bez rizika. Neúmyslné těhotenství má vážné následky. A v této době HIV a rozšířených dalších pohlavně přenosných chorob se rizika ohromně znásobila.

Pokud máte mylnou představu, že ochrana vás bere z potěšení ze sexu, pak vám chyběl skutečně skvělý sex.

vedlejší účinek chlorfeniramin maleátu

Nejdůležitější pohlavní orgán není pod opaskem, ale mezi ušima. Mluvím o tvém mozku. Pokud se obáváte neúmyslného těhotenství nebo zda onemocníte nějakou nemocí, nebudete si plně užívat. Tyto typy obav mohou některým mužům bránit v erekci a některým ženám v orgasmu a mohou zmenšit potěšení pro kohokoli.

Bezpečnější sex je nejen méně nebezpečný, je také příjemnější. Takže pokud chcete být nejlepší milenkou, kterou můžete být, vždy cvičte bezpečnější sex.

Neupadněte do rutiny

Prvních 10, 20 nebo možná i stokrát sexu s někým zažijete určité vzrušení, které vychází z novosti toho všeho. Ale po čase se ta novost začala vytrácet.

Pro některé lidi může být známost útěchou, ale pro jiné je to stejné, že sex začíná být tenký. Místo toho, aby očekávali určité pohlazení, začnou se ho děsit. A tak se místo sexu chtějí začít vyhýbat, což může znamenat nejen konec sexuálního života páru, ale konec celého jejich vztahu.

I když se vracíte ke svým starým způsobům, protože vám přinášejí mnoho potěšení, přinutte se občas vyzkoušet něco nového: jinou sexuální pozici, milování v jinou denní dobu, sex někde nikdy předtím jste to neudělali, udělali jste to rychle, když si obvykle uděláte čas, a chtěli jste akt prodloužit tak dlouho, jak jen to dokážete. Pokud zkusíte nějaké nové věci, možná ještě více oceníte staré způsoby. A možná najdete několik nových způsobů sexu, díky nimž bude sex lepší než kdy dříve.

Usilujte o iniciaci těchto změn společně. Někdy jsou překvapení příjemná a někdy mohou druhou osobu šokovat, aby úplně ztratila chuť na sex. Promluvte si předem o různých nápadech, které možná budete chtít vyzkoušet, a uspořádejte tyto diskuse mimo ložnici. Pokud potřebujete pomoc s přijetím nových nápadů, podívejte se společně na knihu (možná i na tuto) nebo se podívejte na DVD a poté si promluvte o tom, které z nových pozic, které jste právě objevili, mohou být zábavné. Nikdy na sebe netlačte, abyste udělali něco, co ten druhý opravdu nechce, ale také nebuďte tak rychlí, abyste řekli ne.

Opravte výmoly lásky

Nikdo se nenarodí jako dokonalý milenec. Každý musí cvičit a pracovat na tom, aby byl tím nejlepším milencem, jakým se může stát. . . dokonce i ty.

Ať už máte jakékoli problémy, ať už jsou to ty hlavní, které vám brání v úplném užívání si sexu, nebo ty menší, které vám brání v dosažení maximální sexuální výkonnosti, neignorujte je, neočekávejte, že odejdou samy od sebe, a ne Zbytečně netrávíš celý život. Ve většině případů je k dispozici nápověda.

Pokud jde o problémy, můžete najít odpověď v této knize a vypracovat ji sami nebo s pomocí partnera. Pokud tento přístup problém nevyřeší, domluvte si schůzku s odborníkem. A ne dillydally. Udělejte to dnes.

Pokud jde o většinu fyzických problémů, ať už jde o bolesti zubů nebo potřebu nových brýlí, neváhejte vyhledat pomoc. Pokud je však problém sexuální, stanete se příliš trapným, než o tom mluvit. Ale vezměte to ode mě, my sexuální terapeuti jsme to všechno slyšeli. Po celý den mluvíme o sexu a nebudeme si myslet, že jsi divný, protože máš sexuální problém.

A pokud se obáváte, že návštěva sexuálního terapeuta vás krvácí, techniky, které používáme, jsou krátkodobé. Někdy dokonce jen jedno nebo dvě sezení dokáže zázraky a stálo by to za investici.

Použijte svůj cit pro dotek

Vědci provedli experimenty, při nichž nechali opice samy v kleci bez dalších opic a opice se brzy zbláznily. Jen to, že těmto opicím dali měkkou látkovou panenku, ke které se mohli mazlit, bylo někdy dost na to, aby se dostali přes tuto samotku. Nejste opice, ale musíte se dotýkat vás i vašeho partnera.

Část dotyků by se měla odehrávat i při sexu. Nezapomeňte však, že umění vzbudit partnera prostřednictvím předehry neznamená jen dotknout se genitálií. Měli byste věnovat pozornost každému čtverečnímu centimetru svého milence. Dotkněte se jejích vlasů, pohlaďte ho po zádech, pohlaďte jí nohy, promněte mu chodidla. Oba si můžete užít hmatové vjemy.

Ale toto dotýkání musí být nepřetržitý proces. Musíte se navzájem dotýkat každý den, několikrát denně, aniž byste si mysleli, že máte sex. Musíte se navzájem obejmout. Držte se navzájem za ruce. Třete si navzájem ramena. Umyjte se navzájem. Všechny tyto dotyky vás sblíží, takže až přijde čas na skutečný sex, zážitek se pro vás oba zvýší.

Neomezujte to na své ruce. Zahrajte si na nohu a pociťte, jak citlivé mohou být vaše nohy. Lehněte si jeden na druhého a vnímejte svého milence celým svým tělem. Spojte tváře - obě sady! Nebojte se prozkoumat.

Uspokojte svého partnera, i když nemáte chuť na sex

Každý člověk má jiný sexuální apetit, takže žádný pár není dokonale sladěný. Jedna osoba chce vždy více sexu než druhá. A jak roky plynou, mohou se tyto role dokonce vyměnit a pak se znovu vrátit zpět.

Co s tím můžete dělat? Pomozte si navzájem, to je to. Měli jste být milenci, takže to, že nemáte náladu na orgasmus, ještě neznamená, že svému partnerovi nemůžete pomoci dosáhnout sexuálního uspokojení. Žádný zákon neříká, že oba musíte mít pokaždé orgasmus.

léky na léčbu krvácení

Některé ženy to teď předstírají. Ale nemusíte to předstírat. Můžete velmi jednoduše, z lásky ke svému partnerovi, pomoci mu dosáhnout orgasmu podle toho, jak vám nejlépe vyhovuje. Pokud jste žena a chcete si jen lehnout, je to v pořádku. Pokud jste muž, můžete použít prst, jazyk nebo vibrátor.

Jde o to, že nenuťte svého partnera, aby byl pravidelně sexuálně frustrován jen proto, že vaše sexuální chutě jsou odlišné. Pamatujte, že zlaté pravidlo platí pro sex stejně jako pro všechny ostatní aspekty života.

Přizpůsobte se změnám způsobeným stárnutím

Pokud přiberete na váze, obcházíte rozepnuté kalhoty nebo si kupujete nový pár? Pokud jste dosáhli hranice, do jaké míry vaše paže pojmou noviny, přestanete číst nebo si dáte brýle na čtení?

Postupem let se vaše tělo mění a některé z těchto změn mohou ovlivnit váš způsob sexu. Můžete se odmítnout přizpůsobit; můžete si říci: Pokud nemůžu mít sex tak, jak jsem byl zvyklý, nebudu ho mít vůbec. Ale to je stejně směšné jako nosit kalhoty kolem kolen. Můžete i nadále mít dobrý sex, dokonce skvělý sex, až do 90. let, ale budete muset ve svém sexuálním životě udělat nějaké změny.

Jak stárnou, muži ztrácejí schopnost mít psychogenní erekce, což znamená, že už nebudete mít erekci jen tím, že budete myslet na něco sexy, a místo toho budete potřebovat fyzickou stimulaci. Ale žádá vaši manželku, aby vám hladila penis, tak špatně? Místo toho, abyste se styděli, nechte se tím unést, naučte se to bavit a zapracujte do toho, aby byla příjemnou součástí předehry.

Ženy po menopauze již nemastí tak, jak bývaly, a tento problém pro ně může způsobit bolestivý styk. Tento nedostatek mazání však není kalamita, protože každá lékárna prodává velmi dobré výrobky, které nahradí vaše přírodní maziva a dělají sex stejně příjemným jako před menopauzou.

Bez ohledu na to, jak dobře se k vám roky chovají, vaše tělo projde změnami. Ale místo toho, abyste nechali tyto změny negativně ovlivnit váš sexuální život, zjistěte, jak se jim přizpůsobit, a ujistěte se, že si celý život budete i nadále užívat skvělý sex.