Kreslení pro figurky Cheat Sheet

Brenda Hoddinott, Jamie Combs

pilulky promethazinu 25 miligramů

Objevte vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít s kreslením, včetně toho, jaké spotřební materiály a styly se používají k vytváření různých typů výkresů. Najdete také způsoby, jak přijít s nápady, co kreslit.Začněte kreslit se základním spotřebním materiálem

Pokud jste v kreslení nováčkem, budete chtít shromáždit několik nezbytných potřeb. Ale tyto základy kreslení nejsou žádné staré tužky, gumy, pravítka a papír. Tady jsou základní zásoby, které musíte mít po ruce, abyste mohli začít kreslit: • Tři až pět tužek v různých stupních: Kreslicí tužky přicházejí v široké škále tříd. Stupeň tužky naznačuje její měkkost. Měkkost tužky ovládá temnotu jejích značek. Velmi měkká tužka dělá velmi tmavou stopu, protože na papíře zanechává více grafitu než tvrdší tužka. Velmi tvrdá tužka zanechává na papíře méně grafitu, a proto je lehčí.

  Tvrdší tužky dostávají známky od H do 9H, přičemž 9H je nejtěžší. Měkčí tužky dostávají známky od B do 9B, přičemž 9B je nejměkčí. Tužka HB je přímo uprostřed rozsahu mezi nejtvrdší a nejměkčí.  Dobrý začátek je 2H, HB, 2B, 4B a 6B. Pokud kupujete pouze tři, vyzkoušejte 2H, 2B a 4B.

 • Gumy: K dispozici je řada gum, každá vhodná pro různé úlohy. Začněte jednou obdélníkovou vinylovou gumou a jednou hnětací gumou. Vinylová guma je tvrdá bílá guma. Je to vynikající volba, pokud chcete úplně vymazat grafit nebo dřevěné uhlí. Uhnětená guma je měkká, tvarovatelná šedá guma.

  má krém monistat hořet

  Zvolte hnětenou gumu, pokud chcete z papíru zvednout grafit nebo uhlí, aniž byste narušili celý výkres. Pokud například potřebujete část kresby zesvětlit, ale nechcete ji úplně vymazat, můžete ji poklepat hnětací gumou. • Pravítko a plastový trojúhelník: Získejte 12- nebo 18palcové průhledné plastové pravítko a 10- nebo 12palcový plastový trojúhelník s jedním pravým úhlem. Pravítka jsou užitečná pro kreslení přímek. Jasné plastové pravítko je dobrá volba, protože skrz něj vidíte, pokud potřebujete zajistit, aby se něco vyrovnalo s něčím jiným. Jako vodítko můžete použít plastový trojúhelník k nakreslení pravých úhlů jakékoli velikosti.

 • Papír: Potřebujete hodně papíru. Kupte si skicák s minimálně 50 listy. Dobrá velikost je 9 palců x 12 palců, protože je dostatečně malá na to, abyste si ji mohli uložit do tašky na den, ale dostatečně velká na to, abyste se neomezovali jen na malé náčrtky.

Grafitové tužky

Grafitové tužky na kreslení jsou základními nástroji pro kreslení, protože mají různé stupně a fungují dobře ve všech stylech kreslení. Tento praktický graf je vodítkem pro rozsah hodnot 16 populárních typů grafitových tužek:

image0.jpg

Jak najít inspiraci

Umělecký blok (to, co máte, když vás nenapadá nic na kreslení) může udeřit kdykoli. Naštěstí může inspirace udeřit také kdykoli! Musíte jen vědět, kde hledat. Chcete-li uvolnit kreativní tok, vyzkoušejte tyto tipy:

 • Jděte na procházku (nebo jen chvíli sedněte venku), abyste si vyčistili mysl a nasbírali novou smyslovou stimulaci. Když jste venku, rozhlédněte se kolem sebe. Přijměte vše, co můžete o svém okolí: světlo, barvy, tvary, zvuky, vůně, teplotu atd.

 • Podívejte se na umění vytvořené ostatními a získejte nápady pro své vlastní. Pohled na umění je pro umělce jako jídlo. Prostě to potřebujete. Navštivte místní muzeum umění nebo galerii. Přejděte do knihovny a procházejte knihy o umění. Připojte se online a napište kresby do vyhledávače.

 • Vytvořte inspirační zeď nebo deník. Naplňte ji pohlednicemi, fotografiemi, náčrtky a čímkoli jiným, co vás zarazí. Kdykoli najdete obrázek, který se vám líbí, v novinách nebo časopise, ořízněte jej a přidejte do své sbírky. Pokud máte nějaké nápady, poznamenejte si je, abyste je mohli použít později.

 • Pokud nápad prostě nepřijde, nenuťte ho. Udělejte na chvíli něco jiného, ​​abyste odvedli mysl od kreslení. Za okamžik se tyto nápady znovu zaplaví.

Jak identifikovat běžné styly kreslení

Styl ve výkresu je kolekce atributů, díky nimž jsou výkresy jedinečné. Každé období v historii umění se vyznačuje stylem některých průkopnických umělců. Například modernismus je částečně charakterizován kubismem, stylem, který vyvinuli Pablo Picasso a Georges Braque.

chybějící odkaz pro psy

Zde jsou běžné styly kreslení:

 • Abstrakce / nereprezentativní: Umělci, kteří pracují v abstraktním stylu, vytvářejí kresby, které se obvykle týkají tvaru, čáry, hodnoty, barvy nebo textury. Mezi praktiky nereprezentativního stylu kreslení patří Piet Mondrian, Joseph Albers a Al Held.

 • Secese: Umělci, kteří pracují v secesním stylu, vytvářejí kresby, které jsou iluzionistické, ale především ploché, jsou vysoce motivované vzorem a obvykle obsahují plynulé zakřivené linie. Mezi praktiky secese patří Gustave Klimt, Aubrey Beardsley a Alphonse Mucha.

  extra síla xanax a tylenol
 • Rukáv: Umělci, kteří procvičují styl Manga, kreslí podle japonského stylu komiksu vyvinutého v roce 19thCentury Japan. Mezi praktiky Mangy patří Osamu Tezuka a Machiko Hasegawa.

 • Postimpresionismus : Umělci, kteří praktikovali styl zvaný postimpresionismus, vytvářeli kresby založené na světle (zaujetí impresionistů), ale s větší pozorností na geometrické tvary. Tento styl zahrnuje některá záměrně expresivní zkreslení. Mezi praktiky postimpresionismu patří Georges Seurat, Paul Cezanne a Vincent VanGogh.

 • Realismus: Když umělci kreslí přesvědčivé reprezentace reality, styl se nazývá realismus. Mezi praktiky realismu patří Leonardo Da Vinci, Jean Augustus Dominique Ingres, William Beckman a Steven Assael.

 • Surrealismus: Umělci, kteří kreslí snová a někdy překvapující díla založená na čisté fantazii, praktikují surrealismus. Mezi praktiky surrealismu patří Salvador Dali, Marcel Duchamp a Yves Tanguy.