Enderovy truhly a oko Endera v Minecraftu

Autor: Jesse Stay, Thomas Stay

Konec je třetí a poslední dimenze v Minecraftu a je přístupný pouze po nalezení portálu Konec. Nejen, že jsou důležité End zdroje (enderové perly, oko endera, enderové truhly atd.), Které vám pomohou pokročit ve hře, ale také poskytují některé jedinečné funkce, které vám zpříjemní zážitek. Zjistěte více o tom, co pro vás může udělat ender hrudník a oko endera.

Co je to Enderova truhla?

V Minecraftu, an konec hrudníku obsahuje předměty stejně jako normální truhly, ale sdílí tento inventář s ostatními truhly ender, které jsou umístěny kdekoli, včetně jiných dimenzí, jako je Nether nebo End (inventář je k dispozici pouze hráči, který vytvořil truhlu). Když je enderová prsa zlomená, její předměty nespadnou jako u běžných dřevěných truhel. Místo toho je můžete načíst v jiné ender hrudi ve vašem světě nebo jednoduše vytvořením nové ender hrudníku.Výhody enderového hrudníku převažují nad zdroji potřebnými k jejich vybudování. Můžete například skladovat položky, které jsou snadno dostupné ve všech základnách nebo domech. Ačkoli jsou enderové truhly odolné proti výbuchu (další výhoda oproti standardním truhlicím), můžete je v případě potřeby zlomit krumpáčem nebo enderovým drakem.

Enderovy truhly nefungují s násypkami, kapátky, příkazovými bloky nebo písty. Považuje se za inventář hráče, nikoli za blok.

nejlepší způsob organizace papírových souborů

Recept na výrobu Ender Chest

Jedinou nevýhodou je, že je mnohem obtížnější vyrobit enderovou hruď než hruď, což vyžaduje bloky obsidiánu a oko enderu. Obsidián lze těžit na místech, kde se voda během hry setkává s lávou. Lze jej také získat na Nether Portal nebo v neomezené formě v oblasti The End na platformě, která se vytvoří pokaždé, když vstoupíte do The End. Pokud máte přístup k efektivnímu získávání bloků obsidiánu, doporučujeme pro ukládání a přístup k prostředkům používat ender truhly přes běžné truhly.

Chcete-li v Minecraftu vyrobit enderovou truhlu, umístěte 1 oko enderu do prostředního pole řemeslné mřížky. Poté vložte blok obsidiánu do všech zbývajících polí (celkem 8 bloků obsidiánu) a máte novou úložnou truhlu!

jak udělat enderovou hruď v minecraft

Jak vyrábět a používat oko Endera

The Oko Endera má mnoho využití pro hráče Minecraftu. Za prvé, položka je skutečnou přísadou používanou k výrobě dalších předmětů, jako je hrudník ender zobrazený výše. Je to také položka, kterou může hráč vytvořit, pokud máte správné přísady.

Chcete-li v Minecraftu vytvořit oko endera, musíte sbírat plamenný prášek a enderovou perlu (kterou Endermen vyhodí, když zemřou). Jednoduše umístěte obě ingredience kamkoli na mřížku pro vytváření a nyní jste oko oko!

oko enderova receptu

pletení spojování v kole

Nejen, že je oko endera rozhodující pro tvorbu hry na konci hry, ale hlavně se používá k tomu, aby pomohlo hráčům najít a vstoupit do koncových portálů. Chcete-li vyhledat koncový portál, jednoduše jej podržte a klikněte pravým tlačítkem na oko, abyste jej poslali na oblohu. Po provedení této akce se oko pohne směrem k portálu a zanechá vám stopu fialového prachu, kterou budete následovat. Jakmile najdete portál, je potřeba 12 očí, aby jej aktivovaly a přenesly vaši postavu do konečné dimenze hry.