Najděte hlavní webové stránky se zprávami pro vaše odvětví

Joshua Waldman

Když začnete poslouchat svoji kampaň zaměřenou na hledání zaměstnání a zjistit, na čem záleží vašim cílovým náborovým manažerům, přečtěte si nejnovější zprávy z oboru a sledujte trendy v oboru. (Tato rada je obzvláště užitečná, pokud jste byli na chvíli propuštěni.)dávkování acykloviru pro opary

Spravodajský průmysl se přesunul od čtvrtletních obchodních hadrů k obsahu generovanému uživateli v reálném čase a výzkumu online. Najděte prvních deset průmyslových zpravodajských webů a blogů a poté si je zvykem denně číst. Následující zdroje jsou skvělé pro vyhledávání informací o odvětví: • Alltop : Tento web je jako stojan na online časopisy, protože slouží jako adresář nejlepších blogů a zpravodajských zdrojů na základě kategorie. Přejděte na Alltop a do pole pro vyhledávání v horní části zadejte své pole nebo odvětví. Alltop poté doporučí kategorie, ze kterých si můžete vybrat.

  Vytvořte si účet MyAlltop a přizpůsobte si svůj online stojan na časopisy. Můžete přidávat a reorganizovat kanály zpráv z jakékoli kategorie, kterou si vyberete. Pak, když hledáte novinky, jednoduše navštivte svůj přizpůsobený účet MyAlltop a získejte rychlý přehled pěti nejlepších článků ze zpravodajských zdrojů, které jste již považovali za důležité. • Technorati : Technorati je jedním z nejznámějších adresářů blogů. Po přechodu na web kliknutím na odkaz Značky (umístěný těsně pod seznamem rozevíracích nabídek na domovské stránce) zobrazíte seznam témat uvedených v adresáři.

 • Hélium : Helium je zpravodajský web s obsahem generovaným uživatelem. Její články nejsou časově vázané jako jiné zpravodajské weby, ale jsou velmi dobře napsané. Ve sloupci Procházet kanály na pravé straně webové stránky je seznam témat, která mohou být relevantní pro vaše cílové odvětví.

 • Examiner.com : Examiner.com je také uživatelsky generovaný zpravodajský web. Ačkoli témata bývají méně vyleštěná, jsou časově relevantnější. Přesuňte kurzor myši na rozbalovací nabídku Zprávy a informace (nachází se zcela vpravo pod bannerem examiner.com) a vyhledejte kategorie související s průmyslem.  Examiner.com přináší novinky specifické pro dané místo. Každé hlavní město má svůj vlastní web Examiner.com, kde pro každé místo píší různí lidé. To je skvělý zdroj pro získávání místních trendů a průmyslových zpráv.

  léky na akné na předpis pro dospělé
 • MarketWatch : Tato stránka je skvělým výchozím bodem pro další měřitelné informace o vašem cílovém odvětví. Je to trend nahoru nebo dolů, roste nebo se zmenšuje? Podívejte se na to a kliknutím na odkaz Industry Analyzer (pod hlavičkou Industries) zobrazíte tržní index pro odvětví, ve kterém se snažíte získat práci.

 • Světové fórum Skoll : Světové fórum Skoll je skvělé místo pro sledování trendů v neziskovém světě s odbornými autory na různá témata, jako je filantropie, obchodní modely, sociální podnikání atd. Zadejte téma, které vás zajímá, do vyhledávacího pole v horní části domovské stránky.