Získejte zdarma e-knihy pro vzdělávání a učení

Pokud učíte číst ve třídě pro iPad, přístup k bezplatným elektronickým knihám je důležitý, zejména pokud je rozpočet iPadu omezený. Naštěstí existuje na webu mnoho zdrojů bezplatných elektronických knih. Mnoho klasik pro starší čtenáře a tituly vhodné pro mladší studenty jsou snadno dostupné.

Jedním z nejlepších způsobů přístupu k tisícům bezplatných elektronických knih je internet Projekt Gutenberg webová stránka. Stačí si stáhnout, číst a užívat si.Projekt Gutenberg je dobrovolnická snaha digitalizovat, archivovat a distribuovat knihy ve veřejné doméně. Projekt byl založen v roce 1971 a nabízí více než 40 000 bezplatných elektronických knih, které lze stáhnout nebo číst online. Knihy jsou primárně staršími knihami, jejichž autorská práva vypršela, a zahrnují mnoho klasik, které jste při čtení vyrostli.nejvyšší dávka fenterminu

Stahování do iPadu je jednoduché: Přejděte na web Project Gutenberg a procházejte knihy v archivech nebo zadejte hledaný výraz do pole Hledat v horní části stránky. Můžete vyhledávat úplný název, libovolnou část titulu nebo autora. (Například hledání Oscara Wildea obsahuje seznam všech knih, které napsal.)

Pro stahování si můžete vybrat různé formáty, ale pro zobrazení položek v iBooks vyberte ePub.image0.jpg

můžete užívat ibuprofen a tylenol

Další web, na který byste se měli podívat Baen . Má také pěkný výběr bezplatných elektronických knih, které si můžete stáhnout a číst na iPadu. Nezapomeňte vybrat formát ePub.

Goodreads , který má aplikaci pro iPad, je skvělý způsob, jak sledovat své seznamy čtení a předvolby a poté je sdílet s přáteli. Sledujte, co jste četli a chcete číst, přidáním knih do svých polic.m367 bílá pilulka norco

Zkontrolujte, co vaši přátelé čtou, a přečtěte si jejich recenze na knihy. Je to skvělý způsob, jak objevit nové knihy ke čtení. Jako bonus má Goodreads knihovnu s více než 2 000 bezplatnými knihami ve veřejné doméně, které si můžete stáhnout.

Mezi další zdroje bezplatných elektronických knih patří iTunes, Knihy Google (což vyžaduje aplikaci Google Play), Digilibraries , Hodně knih , Readprint , Freebooky , a Feedbooky .