Velké jméno vaší společnosti s ručením omezeným

Jennifer Reuting

Část Společnosti s ručením omezeným pro figurky Cheat SheetNemůžete očekávat, že si z ničeho nic vyberete skvělé jméno pro svou LLC (společnost s ručením omezeným). Kreativitě se nejlépe hodí, když podléhá několika užitečným omezením. Následuje několik pravidel pro pojmenování vašich firem: • Buďte odlišní. Pojmenování vaší zcela nové a vylepšené stránky sociálních médií FaceSpace nebo MyTube nevyvolá dojem, že jste buď nová, nebo vylepšená. Právě naopak.

  co klindamycin léčí
 • Buďte nezapomenutelní. Vyhněte se zkratkám, jako je mor. Pokud nemáte na promarnění obrovský roční marketingový rozpočet, nepokoušejte se někoho upoutat několika dopisy. Pokud to myslíte se zkrácením jména vážně, zkondenzujte jej do amalgámu, jako je FedEx pro Federal Express nebo Nabisco pro National Biscuit Company.  Jak již bylo řečeno, na rozdíl od toho, co můžete slyšet jinde, jsou dlouhá jména často mnohem zapamatovatelnější než krátká jména (pomyslete na T.G.I. pátky versus Joe’s). Takže se nemusíte starat o to, abyste se omezili délkou - zejména proto, že budete mít větší štěstí při hledání názvu domény pro delší název než pro kratší.

  ic iophen c nr kapalina
 • Buďte přístupní. Ujistěte se, že jméno vaší LLC je snadné vyslovit. Nechcete, aby se lidé vyhnuli vyslovení jména, protože se bojí chybného vyslovení. Vyzkoušejte potenciální jména na prvním ročníku. Pokud to nedokáže vyslovit, zbavte se toho a požádejte ho, aby vám pomohl najít alternativu. Hej, překvapilo by tě, jaké dobré nápady mohou mít děti!

 • Buďte smysluplní. To neznamená být popisný; uložte popis svých tagových řádků a sloganů. Udělejte jméno své LLC evokativní a zmiňte se o srdci a duši vašeho podnikání. Například Netflix je skvělý název pro web pro půjčení videa online, zatímco FilmsOnline tomu tak není. • Buďte živí. Jaký image a pocit chcete, aby se vaši zákazníci spojili s vaší značkou? Zkuste namalovat obrázek. Například název Stonyfield Farm vás přiměje myslet na krávy na zelených pastvinách, což budí dojem zdraví.

 • Být plešatý. S tolika jmény, která již byla přijata, se nemusíte bát riskovat. Pokud je vaše jméno evokativní, nebojte se, že budete příliš neobvyklí - stačí se podívat na Yahoo! a Google.

 • Buďte věční. LLC jsou nyní vytvořeny tak, aby měly trvalou existenci, tak proč omezovat životnost vašeho podnikání s jeho jménem? Vyberte si jméno, které bude znít dobře po celá desetiletí nebo dokonce staletí, nebo se můžete setkat se stejnou hádankou jako Twentieth Century Fox.

 • Buďte expanzivní. Dávejte pozor, aby vaše jméno neomezovalo vaše podnikání na konkrétní místo, produkt nebo službu. Například by společnost Los Angeles Rentals musela utratit pěkný cent za rebranding, pokud by se někdy rozšířila na jiný trh. Bez ohledu na to, jak jste nyní malí, nechcete, aby vás vaše jméno drželo zpátky nebo se stalo zastaralým, jak se vaše firma pohybuje vpřed.

  z pak during pregnancy
 • Buďte globální. Ujistěte se, že je vaše jméno mezinárodně přátelské. Jinak můžete být připraveni expandovat do zahraničí jen jednoho dne, abyste zjistili, že vaše jméno má v určitých kulturách negativní konotaci.