Přehled klíčových slov Google Analytics

Autor: Wendy Piersall, Heather B. Armstrongová

The Přehled klíčových slov je jedním z nejdůležitější přehledy v Google Analytics. Tato zpráva vám poskytne přehled čtenářů vašich blogů a nejdůležitější informace, které potřebujete při přípravě blogu na spolupráci s inzerenty a značkami.Chcete-li zobrazit přehledy Google Analytics, přihlaste se ke svému účtu a jednoduše klikněte na odkaz Zobrazit přehled vedle názvu blogu na domovské stránce Google Analytics. Tím se dostanete na svůj hlavní panel, který vám poskytne nejdůležitější informace o nejdůležitějších informacích ve vašem analytickém účtu.Přehled Nejlepší klíčová slova zobrazuje slova a fráze, které vyhledávače spojily s vaším obsahem a používaly k nalezení vašeho webu.

Chcete-li zobrazit přehled Nejčastější klíčová slova, přejděte na hlavní panel a v levé nabídce klikněte na Zdroje provozu; poté klikněte na Klíčová slova.Přehled klíčových slov v Google Analytics.Přehled klíčových slov v Google Analytics.

Následující seznam popisuje důležité aspekty klíčových slov, která lidé používají k vyhledání vašeho webu:

  • Proč se značky zajímají o váš přehled klíčových slov: Pokud hodnotíte klíčová slova související s jejich produkty nebo službami, budou chtít, aby se na vašem webu zobrazovalo jejich jméno.

  • Proč by vás měl zajímat přehled Nejčastější klíčová slova: Chcete se ujistit, že klíčová slova uvedená v tomto přehledu jsou klíčová slova, která chcete spojit s vámi a vaším obsahem. Pokud se budete těmito frázemi zabývat hlouběji, měli byste být schopni odhalit čtenářům otázky, na které se vás ve vašich komentářích nemusí ptát.