Ruční herní zařízení pro vaši digitální rodinu

Amy Lupold Bair

Ruční herní zařízení jsou v dnešním digitálním světě konstantní. Znalost specifik vám pomůže udělat lepší volbu pro vaše děti. Zde je přehled aktuálních ručních herních zařízení, včetně cenového bodu a doporučeného věkového rozmezí pro každé zařízení.Nintendo 3DS a 3DS XL

Nintendo 3DS a 3DS XL (verze s větší obrazovkou) mají 3D obrazovku, která uživatelům umožňuje prohlížet 3D funkce bez použití 3D brýlí. Funkci 3D lze vypnout nebo upravit pomocí posuvníku hloubky 3D. Každé zařízení také obsahuje Circle Pad, pohybový senzor a gyroskopický senzor jako součást herního rozhraní.Zařízení Nintendo 3DS jsou vybavena funkcí SpotPass, která umožňuje bezdrátový přístup k internetu, a StreetPass, který umožňuje zařízení 3DS vašeho dítěte vyměňovat si data s jinými systémy 3DS. Pokud nechcete, aby se zařízení vašeho dítěte připojovalo k Wi-Fi nebo jiným zařízením, můžete obě funkce vypnout. Každá 3DS také obsahuje Nintendo 3DS kameru a přístup k procházení internetu.

Na 3DS lze povolit rodičovskou kontrolu, která omezuje používání hry hodnocením nebo Wi-Fi, 3D a StreetPass. Ceny 3DS a 3DS XL se pohybují od přibližně 170 USD do 200 USD. Nintendo 3DS je doporučeno pro děti od 6 let.vedlejší účinky orto tricyklinu

image0.jpg

Nintendo DS a Nintendo DS XL

Stejně jako Nintendo 3DS, i ruční herní konzole Nintendo DS obsahují kameru a připojení Wi-Fi pro procházení internetu. Nintendo DS také umožňuje online hry a hry pro více hráčů, které lze deaktivovat pomocí rodičovské kontroly. Nintendo DS je o něco menší než Nintendo 3DS a prodává se za přibližně 100 $.

Model XL má větší obrazovku. Hry pro Nintendo DS začínají v doporučeném věkovém rozmezí od 4 let.jak funguje imodium

Nintendo nabízí online podpora pro všechna jejich ruční herní zařízení.

Sony PSPgo a PSP-3000

Ruční herní zařízení Sony PSP zahrnují integrovanou Wi-Fi, která umožňuje uživatelům připojit se ke své herní konzoli PS3, číst kanály RSS, procházet internet a volat na platformě Skype. Prostřednictvím herních konzolí PSP můžete také poslouchat hudbu a sledovat filmy a televizní pořady. Každé zařízení PSP umožňuje rodičům pomocí rodičovské kontroly nastavit následující:

  • Omezení hry podle hodnocení ESRB

    antibiotika na zánět dutin
  • Omezení internetového prohlížeče

  • Omezení video a TV show podle hodnocení

PSPgo se prodává za přibližně 200 USD a PSP-3000 za přibližně 130 USD. Hry pro PSPgo a PSP-3000 začínají v doporučeném věkovém rozmezí od 7 let.

image1.jpg

Sony PS Vita

Sony PS Vita je kapesní herní systém, který je dodáván s možností pouze Wi-Fi, stejně jako s možností připojení Wi-Fi a 3G. Každá ruční herní konzole má dotykovou obrazovku, snímač pohybu, fotoaparáty, GPS a možnost připojení k herní konzoli PS3.

Jednotka 3G připojení je napájena mobilní širokopásmovou sítí AT&T. PS Vita se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 250 $. Hry pro PS Vita začínají v doporučeném věkovém rozmezí od 8 let.

LeapFrog Leapster Explorer

Průzkumník Leapster je doporučován pro děti od 4 do 9 let a je považován za herní systém, který se učí, i když obsahuje hry jen pro zábavu. Toto zařízení je dodáváno s přednastavenými hrami a videi, ale také hraje stažené hry, videa a elektronické knihy založené na kazetách. Hlavním cílem Průzkumníka skoků je poskytnout dětem hry, které jim pomohou procvičovat dovednosti učení, jako je čtení, psaní, matematika a přírodní vědy.

Jelikož je Leapster Explorer výukové zařízení, zahrnuje přístup k online aplikaci, která rodičům umožňuje pomocí her sledovat vývoj učení jejich dětí. Děti se také mohou účastnit souvisejícího online světa, LeapWorld.

Leapster Explorer prodává za doporučenou cenu 70 $.

pseudoefedrin vs. fenylefrin

image2.jpg

LeapFrog LeapsterGS Explorer

Průzkumník LeapsterGS obsahuje kameru, která pořizuje fotografie a videa, dotykovou obrazovku a snímač pohybu. Doporučeno pro děti od 4 do 9 let, toto zařízení je dodáváno s předinstalovanými hrami a také hraje stažené hry a videa a kazety. Stejně jako Leapster Explorer se i LeapsterGS zaměřuje na výukové dovednosti, jako je matematika, čtení a psaní, a pokrok dětí lze sledovat online pomocí LeapFrog Learning Path.

Průzkumník LeapsterGS se prodává za doporučenou cenu 70 USD.

VTech MobiGo

Ruční výukové zařízení VTech MobiGo se doporučuje pro děti od 3 do 8 let a prodává se za přibližně 60 $. Každé zařízení je dodáváno s předinstalovanými hrami a využívá stažené e-knihy, e-knihy, omalovánky, umělecké studio, fotoalbum, hry a videa. MobiGo zahrnuje vysouvací klávesnici, stejně jako mikrofon, dotykovou obrazovku a kameru. Hry se zaměřují na dovednosti učení, jako je matematika, slovní zásoba, pravopis, čtení, logika a kreslení.

cena očních kapek ketorolac

image3.jpg

ipod touch

IPod touch od společnosti Apple začal primárně jako způsob ukládání a poslechu hudby, ale vyvinul se tak, aby zahrnoval funkce Wi-Fi, procházení internetu, funkce fotoaparátu a videa a herní centrum, kde si uživatelé mohou stahovat herní aplikace pro jednoho hráče i pro více hráčů z App Store.

Pro iPod touch jsou k dispozici rodičovská omezení, která vám umožňují omezit typy aplikací a her, ke kterým vaše dítě může přistupovat. Rodičovskou kontrolu můžete také použít ke změně nastavení, například možnosti hrát hry pro více hráčů a používání služeb určování polohy. IPod touch se prodává za doporučenou počáteční cenu 300 USD.