Hardware potřebný pro bezdrátovou síť

Autor: Dan Gookin

Pokud máte veškerý hardware, můžete rychle nastavit libovolnou bezdrátovou síť. Tady je vše, co potřebujete vědět o hardwaru, který musíte mít na místě, než začnete konfigurovat bezdrátovou síť pomocí systému Windows.Existují dva typy bezdrátových sítí: infrastruktura a ad hoc. The infrastruktura síť je s největší pravděpodobností typ bezdrátového nastavení, které máte doma nebo v kanceláři. Je uspořádán podobně jako kabelová síť, ale bez kabelů.mohu vzít benadryl s sudafed

image0.jpg

Základní bezdrátová síť typu peer-to-peer se skládá z těchto komponent:Bezdrátový router: Srdcem bezdrátové sítě je bezdrátový router. Stejně jako drátová síť je rozbočovač centrálním místem, ke kterému se připojují všechny počítače, a poskytuje počítačům přístup k síti.

Nyní dostupné bezdrátové rozbočovače slouží také jako směrovače. Oficiálně jsou bezdrátové rozbočovače brány, nikoli směrovače, ale říkají se jim směrovače. Také se jim říká přístupový bod, zvykněte si tedy také na tento výraz.

mohu užívat viagru dvakrát denně

Navzdory zmatku v názvosloví vše, co potřebujete vědět, je, že rozbočovač / směrovač / přístupový bod je chytré malé zvíře, které pomáhá spravovat bezdrátová připojení a také pomáhá připojit vaši bezdrátovou síť k internetu.Drátová připojení: Téměř každý bezdrátový router, který jsem viděl, má jeden nebo více standardních ethernetových portů na bázi drátu. Jeden port se používá k připojení routeru k širokopásmovému modemu. Mohou být k dispozici také další ethernetové porty, které vám umožní připojit standardní drátové sítě k bezdrátovému rozbočovači.

Bezdrátová síťová karta: Váš počítač potřebuje ke komunikaci s bezdrátovým směrovačem informační kartu bezdrátové sítě nebo síťovou kartu. Notebook je standardně dodáván s bezdrátovým síťovým adaptérem, ale pro stolní počítač musíte mít bezdrátový síťový adaptér jako volitelnou možnost. Je instalován interně jako rozšiřující karta, nebo můžete použít některou z různých zásuvných bezdrátových síťových karet USB.

k čemu se používá ciprofloxacin 500mg

To je skoro vše pro typ infrastruktury bezdrátové sítě.

The k tomuto typ bezdrátové sítě je v zásadě skupina bezdrátových počítačů vzájemně propojených. Síť ad hoc nemá žádný centrální rozbočovač nebo směrovač. Místo toho mají všechny jeho počítače přímý přístup k souborům a sdíleným prostředkům ostatních počítačů. Mohou nebo nemusí mít přístup k internetu, ale to není důvodem sítě ad hoc.

  • Jednou z krás bezdrátové sítě je, že můžete podle potřeby kombinovat kabelové komponenty. Pokud například potřebujete více ethernetových portů, jednoduše přidejte přepínač k bezdrátovému směrovači.

  • Navzdory bezdrátové povaze bezdrátové sítě stále potřebujete ethernetový kabel (kabel) pro připojení bezdrátového směrovače k ​​širokopásmovému modemu.

  • Další výhodou bezdrátové sítě je, že je přenosná. Je mnohem snazší vytáhnout sázky pomocí bezdrátové sítě, než sbalit všechny kousky kabelové sítě. Pokud žijete v bytě nebo se jen hodně pohybujete, je bezdrátové připojení dobrou volbou.

    krevní cukr přes 400
  • Termín přístupový bod je často zkrácen AP. Nenechte se zmást, když uvidíte ta slova bezdrátový přístupový bod - jednoduše odkazuje na přístupový bod, nikoli na Associated Press.

  • Bezdrátová síť se často nazývá a BEZDRÁTOVÝ PŘÍSTUP K INTERNETU, pro bezdrátovou místní síť.

  • Termínem se označuje také bezdrátová síť Wi-Fi . Znamená wi neklidný být dobrota.

  • Sítě ad hoc často používají počítačoví hráči, aby se shromáždili na jednom místě a hráli hry navzájem.