Zobrazení domovské obrazovky na vašem Kindle Paperwhite

Leslie H. Nicoll, Harvey Chute

Na domovské obrazovce se zobrazí seznam veškerého obsahu načteného do zařízení Kindle Paperwhite. Typicky jsou tímto obsahem většinou knihy, ale mohou zahrnovat i hry, noviny, časopisy, blogy a osobní dokumenty.Když zapnete Kindle Paperwhite (stisknutím vypínače na spodním okraji), zobrazí se vaše poslední zobrazená stránka. Vždy můžete přejít přímo na domovskou obrazovku klepnutím na ikonu Domů na panelu nástrojů v horní části obrazovky. Pokud se panel nástrojů nezobrazí, jednoduše klepněte do horního půl palce obrazovky a zobrazí se.Pokud používáte kryt Amazon, vaše Kindle Paperwhite se po otevření krytu automaticky přepne z režimu spánku. Pokud máte Kindle Paperwhite s tradičními spořiči obrazovky, uvidíte naposledy zobrazenou obrazovku. Kindle Paperwhite se speciálními nabídkami a sponzorovanými spořiči obrazovky zobrazí jednu z těchto obrazovek. Rychlým přejetím po obrazovce zobrazíte poslední zobrazenou obrazovku.

image0.jpgNa domovské obrazovce Kindle Paperwhite se speciálními nabídkami a sponzorovanými spořiči obrazovky se zobrazuje sedm položek - jeden slot pro obsah zabírá malý speciální akční banner ve spodní části obrazovky. Pokud na svém Kindle Paperwhite nemáte speciální nabídky, bude uvedeno osm položek.

Domovskou obrazovku lze zobrazit v zobrazení seznamu, které bývalo v Kindles jedinou možností. Nyní však nová funkce v Kindle Paperwhite umožňuje vybrat mezi zobrazením seznamu a výchozím zobrazením obálky.

image1.jpgVšimněte si, že první stránka zobrazení obálky zobrazuje tři obaly vašeho obsahu a čtyři obaly něčeho, co si Amazon myslí, že byste si mohli užít. Když klepnutím přejdete na další stránku, na domovské obrazovce se zobrazí šest obalů vygenerovaných z vašeho obsahu.

Možná se vám nelíbí doporučení Amazonu a raději byste viděli šest obálek svého obsahu na každé obrazovce. Žádný problém - máte možnost změnit zobrazení. Klepněte na Nabídka → Nastavení → Možnosti zařízení → Přizpůsobte si Kindle. Doporučený obsah je přepínač pro zapnutí / vypnutí.

ostrá bolest pod pravým hrudním košem

image2.jpg

Chcete-li přepnout ze zobrazení seznamu do zobrazení obálky, jednoduše klepněte na Nabídka → Zobrazení obálky. Chcete-li přepnout zpět, klepněte na Nabídka → Zobrazení seznamu.