Jak získat přístup k funkcím zabezpečení systému Windows

Autor: Dan Gookin

Průměrná doba, kterou nechráněný počítač se systémem Windows stráví na internetu, než malware ovládá celý systém, je přibližně 16 minut. Proto musíte podniknout kroky k ochraně vašeho počítače před padouchy.Systém Windows má centrální umístění pro ochranu vašeho počítače. Ve Windows 7 je to Centrum akcí. Konkrétně se horní část okna Centrum akcí zabývá problémy se zabezpečením vašeho počítače.jak rychle lisinopril funguje

image0.jpg

Chcete-li otevřít okno Centrum akcí, postupujte takto: 1. Otevřete Ovládací panely.

 2. Pod nadpisem Systém a zabezpečení vyberte odkaz Zkontrolovat stav vašeho počítače.

  Zobrazí se okno Centrum akcí se seznamem všech aktuálních problémů s vaším PC. 3. Kliknutím na tlačítko se šipkou dolů v záhlaví Zabezpečení odhalíte jeho obsah.

Ve Windows Vista a Windows XP je ochranou vašeho počítače Centrum zabezpečení Windows. Poskytuje souhrn informací o stavu zabezpečení vašeho počítače a rychlý přístup k důležitým položkám, které potřebujete, aby byl váš počítač v bezpečí.

můžete si vzít tylenol pm s prednisonem

image1.jpg

Chcete-li otevřít okno Centra zabezpečení Windows ve Windows Vista nebo Windows XP, postupujte takto:

 1. Otevřete okno Ovládací panely.

  kojenecká dávka motrinu podle hmotnosti
 2. Otevřete okno Centrum zabezpečení.

  • V systému Windows Vista vyberte odkaz Zkontrolovat stav zabezpečení tohoto počítače, který se nachází pod nadpisem Zabezpečení.

  • Ve Windows XP otevřete ikonu Centrum zabezpečení.

  Vaše možnosti se mohou v závislosti na nastavení zobrazit zeleně, žlutě nebo červeně.

Existuje několik položek ke kontrole zabezpečení vašeho počítače:

Firewall: Brána firewall je navržena tak, aby chránila váš počítač před nežádoucím síťovým provozem pohybujícím se do počítače i z něj.

Automatické aktualizace: Udržování aktuální kopie systému Windows zajišťuje řešení všech známých hrozeb. Nejběžnějším důvodem krátké doby přežití počítače na internetu je ve skutečnosti to, že mnoho uživatelů neaktualizuje svůj software.

Ochrana před malwarem: Obecná kategorie ochrany před malwarem zahrnuje služby, které chrání váš počítač před viry a spywarem.

Další nastavení zabezpečení: Nejobecnější kategorie v Centru zabezpečení systému Windows zahrnuje dvě témata: nastavení zabezpečení Internetu a ovládání uživatelských účtů systému Windows Vista.

 • Windows XP sportuje jinou verzi Centra zabezpečení, která nahrazuje oblasti ochrany před malwarem a další nastavení zabezpečení jedinou oblastí s názvem Ochrana proti virům.

 • Doba přežití PC je tak krátká především proto, že testované počítače jsou ne za a firewall . Brána firewall vás chrání před velkou většinou internetových útoků.

  záběry testosteronu pro muže
 • Centrum zabezpečení systému Windows je k dispozici až po aktualizaci kopie systému Windows XP na nejnovější vydání nebo balíček služeb (SP2 nebo SP3).