Jak přidávat a odebírat karty na stránce na Facebooku

Autor: Stephanie Diamond, John Haydon

Facebook vám umožňuje konfigurovat nebo přeskupit karty vaší firmy na stránce, které zahrnují kartu Video, kartu Události a kartu Fotografie.Karty, které vidíte, se budou lišit v závislosti na tom, jaký druh stránky si vyberete. Šablonu návrhu své stránky můžete také změnit kliknutím na tlačítko Upravit v části Šablony nad kartami.Chcete-li tyto karty přidat na svou stránku nebo je odebrat, postupujte takto:

 1. Vyberte odkaz Nastavení v horní části stránky.
 2. Klikněte na Upravit stránku (na levé straně obrazovky) a přejděte dolů na Karty.
 3. Klikněte na tlačítko Nastavení napravo od karty a proveďte změny.

  Zobrazí se vyskakovací okno. 4. Přidejte nebo odeberte kartu výběrem příslušné možnosti.
  Můžete také změnit pořadí zobrazení karet na stránce Facebook umístěním myši na tečkovanou oblast vlevo a přetažením každé karty do požadovaného pořadí.
 5. Klikněte na Uložit.

Ujistěte se, že odstraníte všechny nepoužívané karty na své stránce, abyste vytvořili dobrý dojem pro uživatele Facebooku. Pokud někdo navštíví vaši stránku, když zobrazujete aplikaci Události, ale nezveřejnil žádné události, například uživatelům Facebooku se zobrazí zpráva Tato stránka nemá žádné Události. Toto není druh dojmu, který chcete udělat na lidi, kteří navštíví vaši stránku.

Přidávání dalších aplikací na stránku na Facebooku

Kromě aplikací, které jsou součástí vaší stránky na Facebooku (Fotky, Videa, Poznámky a Události), si můžete vybrat z tisíců bezplatných a prémiových aplikací. Tyto aplikace vám umožňují přidat na svou stránku další funkce - například propagace, videa a elektronický obchod. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je vyhledat aplikaci na Facebooku a přidat ji na svou stránku podle těchto kroků:

 1. Zadejte název aplikace do vyhledávacího panelu Facebooku v horní části obrazovky.
  Pokud nemáte na mysli konkrétní aplikaci, jednoduše vyhledejte typ aplikace, kterou hledáte. Zadejte frázi Kontakt například vyhledat aplikace kontaktních formulářů a poté vybrat všechny aplikace, které vás osloví.
 2. Ve výsledcích hledání klikněte na tlačítko Použít u aplikace, kterou chcete použít.
  V některých případech budete přesměrováni přímo do pole oprávnění.
 3. Podle pokynů přidejte aplikaci na svou stránku.
  Tyto výzvy se pro každou aplikaci liší.

  Facebook umožňuje vyhledávat další aplikace pro vaši stránku na Facebooku.