Jak přidat zvuk na váš web pomocí HTML

Bud E. Smith

rp 5 325 pilulek

Existují výhody a nevýhody přidání zvuku na vaši webovou stránku, ale pokud se rozhodnete přidat zvuk pro návštěvníky vaší webové stránky, HTML nabízí dva konkurenční způsoby, jak jej přidat: pomocítag a svložitštítek.Theznačka funguje dobře a má užitečné možnosti ovládání zvuku, ale není podporována všemi prohlížeči.Tento příklad používátag, který standard HTML vůbec oficiálně nepodporuje, ale ve většině prohlížečů funguje.má možnosti pro různé přehrávače médií, například Windows Media Player nebo Apple QuickTime.

Chcete-li přidat zvuk na webovou stránku v textovém editoru, postupujte takto: 1. Otevřete webovou stránku v poznámkovém bloku.

  Dejte uživateli své webové stránky vědět, že může zastavit přehrávání zvuku na vaší webové stránce, kliknutím na tlačítko Zastavit v jejich prohlížečích.

 2. Zadejte značku a odkaz na zvukový soubor, který chcete použít.  balení 3denní dávky azithromycinu

  Příklad vypadá takto: cesta / název souboru >, cesta / název souboru je odkaz na zvukový soubor.

  Nejjednodušší způsob, jak se ujistit, že máte správný odkaz, je umístit zvukový soubor do stejné složky jako webová stránka; tímto způsobem je odkaz jednoduše název souboru.

  m 15 zelená pilulka
 3. Klikněte na Soubor → Uložit a soubor znovu otevřete.

  Zvuk by měl hrát. Okamžitě otestujte odkaz, abyste se ujistili, že bude fungovat.

 4. Pokud se zvuk nepřehrává, experimentujte, abyste se ujistili, že máte správnou cestu a tento zvuk se přehrává na vašem zařízení.

  Abyste se ujistili, že máte správný odkaz, vložte soubor do stejné složky jako vaše webová stránka a zjednodušte odkaz. Abyste se ujistili, že přehrávání zvuku ve vašem zařízení funguje, přejděte na soubor v Průzkumníkovi Windows a klikněte na něj. Mělo by to hrát. Pokud ne, identifikujte a opravte soubory ovlivňující přehrávání zvuku ve vašem zařízení.