Jak přidat video do snímků v aplikaci PowerPoint 2016

Doug Lowe

Video nepatří jen na YouTube. Do prezentací aplikace PowerPoint 2016 můžete snadno přidávat videoklipy a libovolně je přehrávat. Přidání filmového klipu na snímek je podobné přidání zvukového klipu. Zásadní rozdíl však existuje mezi pohybovými klipy a zvukovým skusem: Video má být vidět (a někdy slyšel ). Vložený pohyblivý klip by měl mít na snímku dostatek místa.Pokud si myslíte, že zvukové soubory jsou velké, počkejte, až uvidíte, jaké jsou velké filmové klipy. Ha! Spotřebovávají místo na pevném disku tak, jak slon konzumuje zeleninu. Celá multimediální revoluce je ve skutečnosti spiknutím zahájeným výrobci pevných disků. (Uvědomte si, že můžete mít potíže s odesláním prezentace PowerPoint nafouklé velkými video soubory vašim přátelům a kolegům prostřednictvím e-mailu, protože mnoho e-mailových serverů má omezení velikosti e-mailových příloh.)klonidin 0,1 mg vedlejší účinky

Následující kroky ukazují, jak přidat videoklip na snímek:

 1. Najděte dobrý film a v případě potřeby jej stáhněte nebo nahrajte na pevný disk.  Nejtěžší částí používání videa v prezentaci PowerPoint je nalezení video souboru, který stojí za to ukázat. K vyhledání videa, které chcete vložit, použijte Google nebo jinou vyhledávací službu. Poté stáhněte video do počítače. Nebo můžete vytvářet vlastní videa pomocí videokamery a softwaru pro střih videa.

  identifikace pilulky a 627
 2. Přesuňte se na snímek, na který chcete vložit film.

  Doufejme, že jste na snímku nechali velké prázdné místo pro vložení filmu. Pokud ne, uspořádejte stávající objekty snímku, abyste vytvořili místo pro film. 3. Na pásu karet otevřete kartu Vložit, ve skupině Média klikněte na Video a poté vyberte Video na mém počítači.

  Zobrazí se dialogové okno Vložit video, které je zde zobrazeno.

  Vkládání videa.Vkládání videa.
 4. Vyberte film, který chcete vložit.

  Možná budete muset procházet seznamem, abyste našli film, který hledáte, nebo přejít do jiné složky.

  modafinil (provigil)
 5. Klikněte na tlačítko Vložit.

  Film je vložen na snímek, jak je znázorněno zde.

  atorvastatin 40 mg tableta
  Film vložený na snímku.Film vložený na snímku.
 6. Pokud chcete, změňte velikost filmu a přetáhněte jej na nové místo na snímku.

  Když změníte velikost filmu, zkuste to udělat pomocí jednoho z rohových úchytů. Pokud přetáhnete jednu z postranních úchytů, obraz se zkreslí.

  Chcete-li film přehrát při práci na prezentaci v normálním zobrazení, poklepejte na film. Během prezentace stačí trik, pokud nenastavíte automatické přehrávání filmu. V takovém případě se film spustí, jakmile zobrazíte snímek.

Můžete také vložit video přímo z online zdroje výběrem Online video místo Video v mém počítači v kroku 3. Poté můžete video vyhledat online. Tato možnost vloží odkaz na online video, nikoli na samotné video. To znamená, že k přehrávání videa musíte mít funkční síťové připojení. Pokud vlastník videa video odstraní, odkaz nebude fungovat.