Jak přidat a zobrazit kanály RSS v aplikaci Internet Explorer

Autor: Nancy C. Muir

Mnoho webů je často aktualizováno, například nadpisy zpráv a položky blogů. Tyto druhy webů nabízejí funkci nazvanou RSS kanály, které používají k automatickému zasílání aktualizací. RSS kanály jsou skvělý způsob, jak snadno sledovat změny ve vašem oblíbeném blogu nebo mít přehled o aktuálních událostech.Ačkoli má Internet Explorer integrovanou čtečku informačních kanálů RSS, můžete prozkoumat další čtečky informačních kanálů. Jednoduše zadejte kanály RSS do vyhledávacího pole aplikace Internet Explorer a vyhledejte další informace a výpisy čtenářů a weby kanálů RSS.Přidání kanálu RSS

RSS znamená opravdu jednoduchá syndikace , a s takovým názvem byste očekávali, že se bude snadno používat. (A je to!) Když najdete blog nebo zpravodajský web, ze kterého chcete dostávat pravidelné aktualizace, můžete do IE přidat zdroj takto:

pampeliškový čaj vedlejší účinky
 1. Najděte a klikněte na tlačítko pro přihlášení k odběru kanálu RSS nebo na tlačítko Zobrazit kanály na této stránce na panelu nástrojů.  image0.jpg

  Pokud zdroj RSS není k dispozici, tlačítko Zobrazit kanály na této stránce bude šedé. V závislosti na tom, jak je zdroj nastaven, se na stránce, která se zobrazí, zobrazí buď všechny, nebo pouze začátek nejnovějších příspěvků.

 2. Klikněte na odkaz Přihlásit se k odběru tohoto zdroje.  image1.jpg

  nekardioselektivní beta blokátory
 3. V zobrazeném dialogovém okně Přihlásit se k odběru tohoto zdroje pojmenujte svůj zdroj popisným názvem.

  image2.jpg

  Jeden vám bude poskytnut, ale pokud chcete, můžete jej změnit.

 4. Klikněte na Přihlásit se k odběru.

  terbinafinová tableta 250 mg

  Nyní, kdykoli je tento zdroj aktualizován, bude aktualizována i vaše čtečka RSS kanálů.

Prohlížení vašich RSS kanálů

K vašim kanálům RSS přistupujete v Centru oblíbených položek v aplikaci Internet Explorer. Tlačítko Centrum oblíbených položek je žlutá hvězda na levém konci panelu nástrojů.

 1. Spusťte Internet Explorer a klikněte na tlačítko Centrum oblíbených položek; poté kliknutím na tlačítko Zdroje zobrazíte seznam kanálů RSS.

  image3.jpg

  nový lék zvaný růžový

  Zdroje RSS vyžadují předplatné (i když jsou téměř vždy zdarma), takže žádné kanály RSS ve vašem seznamu neuvidíte, pokud jste se dříve nepřihlásili k odběru.

 2. Kliknutím zobrazíte zdroj.

  image4.jpg

  Otevře se nově aktualizovaná webová stránka. Pokud zdroj není nastaven tak, aby zobrazoval celý příspěvek, otevřete celý příběh kliknutím na název příspěvku nebo na zelenou šipku napravo od data.

Všimněte si také možnosti vyhledávání, řazení a filtrování vpravo, které vám umožní snáze najít požadované aktualizace. Je pravda: RSS je Opravdu jednoduché.