Jak upravit zobrazení monitoru vašeho počítače

Pokud máte čas, můžete větší část dne strávit úpravou různých funkcí displeje monitoru počítače. To, jak nastavíte zobrazení monitoru, závisí na typu monitoru, který máte. Mají tendenci spadat do dvou kategorií:

kolik stojí viagra
  • Zobrazení na obrazovce: Na monitoru vyhledejte hlavní nastavovací tlačítko, někdy označené Menu. Stisknutím tohoto tlačítka se zobrazí nabídka na obrazovce, například ta, která je uvedena na tomto obrázku. Potom pomocí dalších tlačítek - plus, mínus, nahoru, dolů - vyberete položky z nabídky a pomocí ještě více tlačítek upravíte hodnoty.

    image0.jpg    Ačkoli funkcí, které můžete upravit, je mnoho, knoflíky používané k provádění úprav nejsou. K nastavení všech technických funkcí vašeho monitoru obvykle používáte tři až pět tlačítek.

  • Tlačítka monitoru: Pokud máte štěstí, váš monitor nepoužívá systém nabídek na obrazovce, ale v ideálním případě má řadu tlačítek, která ovládají jednotlivá nastavení monitoru, jako jsou ta, která jsou uvedena na tomto obrázku. Pomocí těchto tlačítek můžete upravit, co ikony představují. Někdy musíte provést více než jedno tlačítko pro provedení konkrétní úpravy.

    image1.jpg

    Meticorten, k čemu to je?

Většina monitorů má tlačítko Uložit nebo Uložit, které si pamatuje zadané nastavení a činí je trvalými. Použij to.