Jak dražit na aukci eBay

Autor: Marsha Collier

Abychom vám poskytli představu o procesu aukce na eBay, uvádíme příklad ze skutečného světa. Řekněme, že jste hledali a našli požadovanou položku, domácí pečené sušenky Snickerdoodle. (Ano, skutečné jídlo najdete v kategorii Dům a zahrada → Jídlo a víno!) Po přečtení zpětné vazby prodejce (a přeskočení oběda) budete chtít tuto položku ještě více! Žádný z předchozích kupujících tohoto prodejce nebyl s produktem spokojen.U tuctu souborů cookie je počáteční nabídka 6,95 $ a aukce končí za více než čtyři dny. Musíte tedy při aukci pozorovat několik věcí. Kolik dalších je v prodeji na webu eBay? Jednoduché vyhledávání ukazuje, že pouze jeden je v aukci. Za co v minulosti prodávali?Spustíte vyhledávání dokončených zápisů a uvidíte, že se prodávaly v aukcích i výpisy s pevnou cenou až za 20 $. (Doprava je zdarma.)

je prednison antibiotikum

Jako kupující musíte učinit určitá rozhodnutí a postřehy, i když vám jde jen o báječné občerstvení. Protože tyto aukce souborů cookie mají aktivní vzor nabídek, v této rané fázi se rozhodnete nabídnout minimální částku, jen aby se položka zobrazila jako jedna z položek na mé stránce eBay → Koupit → Nabídky / Nabídky.Nabízení může být jako hra pokeru. Pokud chcete vyhrát jedinečnou věc, neukažte ruku ostatním dražitelům. Jednoduše označte aukci, kterou chcete sledovat. Upozorňujeme však, že tato strategie není nutná pro položku, která bude určitě uvedena znovu.

Pokud jde o aukce, vyhrává nejvyšší nabídka. Pamatujte si to , prosím. Lidé neustále píchají, protože jim na poslední chvíli nabídli vyšší cenu. Nemůžete překonat nabídku, pokud jste uchazeč s vysokou nabídkou!

Automatické nabízení

Nabídky na eBay stoupají o a předepsáno nabídka přírůstek, což je minimální částka, o kterou lze vaši nabídku zvýšit. Ale co když nejste schopni se zúčastnit aukce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zvyšovat svou nabídku pokaždé, když někdo u vás draží?Obdržíte e-mailové zprávy z eBay (nebo oznámení ve vaší aplikaci pro chytré telefony), abyste věděli, že vám někdo nabídl více peněz, ale můžete být zaneprázdněni jinými věcmi a možná nebudete včas informováni o nové konkurenční nabídce .

Máte-li zájem o předmět, ale nemáte čas na jeho pečlivé sledování od začátku aukce do jejího ukončení, můžete umístit proxy nabídka pomocí systému automatického nabízení cen eBay umístíte nabídku na nejvyšší částku, kterou jste ochotni za položku zaplatit - aniž byste museli neustále věnovat drahocenný čas sledování aukce.

eBay automaticky zvýší vaši nabídku vaším jménem (s použitím předepsaného přírůstku nabídky) až na vaši maximální nabídku - aby si udržela pozici vysoké nabídky nebo aby splnila rezervní cenu položky.

Místo čekání na automatické nabízení cen na eBay můžete také navštívit obchod eBay prodejce a zjistit, zda je duplikát zboží na prodej za pevnou cenu. Nebo pokud prodejce nastavil cenu Buy It Now a (opět) jste příliš netrpěliví, než abyste čekali na vítězství v aukci, klikněte na Buy It Now a pokračujte odtud.

Než zadáte nabídku proxy, měli byste se vážně zamyslet nad tím, kolik chcete za položku zaplatit. Když na eBay umístíte automatickou nabídku (proxy nabídku), nabídkový modul eBay umístí jen tolik vaší nabídky, aby převyšoval předchozího uchazeče.

Pokud neexistují žádní předchozí dražitelé a prodejce nezadal vyvolávací cenu, zobrazí se vaše nabídka jako minimální aukční nabídka, dokud někdo nebude dražit proti vám. Vaše nabídka se postupně zvyšuje v reakci na jiné nabídky oproti vaší.

Aktuální vysoká nabídka ($) Další nabídka zvýšena o ($)
0,01–0,99 0,05
1,00–4,99 0,25
5,00–24,99 0,50
25,00–99,99 1,00
100,00–249,99 2,50
250,00–499,99 5,00
500,00–999,99 10.00
1 000,00–2499,99 25,00
2 500,00–4 999,99 50,00
5000,00 a více 100,00

Nikdo nebude vědět, kolik je vaše proxy nabídka - pokud vás někdo nepřevrhne a nestane se vysokou nabídkou. Chcete-li umístit proxy nabídku do aukce, postupujte takto:

 1. Do příslušného pole zadejte maximální nabídku nebo klikněte na tlačítko Vložit nabídku.

  Zobrazí se potvrzovací stránka a máte poslední šanci vycouvat.

 2. Pokud je vše v pořádku, klikněte na Potvrdit nabídku. Nebo pokud máte studené nohy, klikněte na Změnit nabídku.

  tramadol způsobí ospalost

  Poté, co umístíte nabídku, na další stránce zjistíte, zda jste tou, která nabízí nejvyšší nabídku.

  image0.jpg

 3. Na stránce s potvrzením se dozvíte, zda jste uchazeč s vysokou nabídkou. Pokud nejste uchazeč s vysokou nabídkou, jednoduše klikněte na tlačítko Zvýšit maximální nabídku a vložte další nabídku.

  image1.jpg

Často se setkáte s aukcemi, které mají tato slova Rezerva nebyla splněna vedle částky nabídky. Umístěním rezervní ceny na aukci prodejce zajistí, že se položka neprodá, dokud dražba nedosáhne této záhadné rezervní hodnoty.

Soukromé aukce

Soukromé aukce jsou zpracovávány stejným způsobem jako aukce typu prostá vanilka, avšak pouze kupující a prodávající vědí, kdo zvítězí. Ve skutečnosti jsou jména všech uchazečů skryta před kýmkoli jiným než prodejcem.

Poté, co jste nějakou dobu na eBay, můžete vidět stejnou skupinu jmen, která draží na stejných aukcích jako vy.