Jak procházet obchod Google Play na tabletu Samsung Galaxy

Autor: Dan Gookin

Místem, kde najdete další věci pro svůj Samsung Galaxy Tab, je digitální tržiště známé jako Google Play Store. Můžete získat hudbu, knihy, filmy, televizní pořady a hlavně aplikace. Mnoho věcí, které jsou k dispozici, je zdarma. Část z toho stojí peníze, ale ne tolik, kolik byste čekali. Sečteno a podtrženo: Obchod Google Play je místo, kam jít, když potřebujete rozšířit možnosti své karty.

Google Play může znít jako místo, kde můžete nakupovat svrchní dětské oblečení, ale je to opravdu online bazar, kde si můžete vyzvednout nové dobroty pro svůj tablet: aplikace, hry, hudbu, časopisy, filmy, televizní pořady a knihy. Můžete procházet, můžete získat věci zdarma nebo můžete platit. Vše se děje v Obchodu Play. • Ačkoli se tato aplikace jmenuje Google Play, nese název Obchod Play. Tyto termíny jsou používány zaměnitelně.
 • Položky z Google Play získáte do stahování z Internetu do tabletu. Tento přenos souborů funguje nejlépe při nejvyšší rychlosti; proto:

Pokud máte kartu LTE, vřele doporučuji, abyste ji připojili k síti Wi-Fi, pokud plánujete získávat aplikace, knihy nebo filmy na Google Play. Wi-Fi vám nejen poskytne rychlost, ale také vám pomůže vyhnout se datovým příplatkům.

 • Aplikace Obchod Play je často aktualizována.

Jak procházet obchod Google Play

Chcete-li získat přístup na Google Play, otevřete aplikaci Obchod Play. Na domovské obrazovce může být také k dispozici ikona spouštěče pro aplikaci Obchod Play; jinak se podívejte na obrazovku Aplikace.

Online aukce

Po otevření aplikace Obchod Play se zobrazí hlavní obrazovka podobná té zobrazené. Pokud ne, klepněte na ikonu Šipka doleva v levém horním rohu obrazovky, dokud se nezobrazí hlavní obrazovka. Nebo, pokud se zobrazí ikona postranní nabídky (zobrazená na okraji), klepněte na ni a v zásuvce navigace vyberte možnost Domů.

jaký je dobrý korelační koeficient
galaxy-google-play

Google Play.

Chcete-li procházet, klepněte na kategorii na obrazovce. Dostupné kategorie zahrnují aplikace, hry, filmy, televizní pořady, hudbu, knihy a časopisy. Chcete-li například procházet aplikaci, vyberte kategorii Domů a poté Nejlepší grafy, abyste zjistili, o čem se mluví. Další kategorie, například Nejlepší bezplatné aplikace, vám pomohou upřesnit hledání.

Pokud máte představu o tom, co chcete, například název aplikace nebo dokonce co dělá, vyhledávání funguje nejrychleji: Dotkněte se ikony Hledat (lupa) v horní části obrazovky Obchodu Play. Zadejte celý název aplikace nebo její část, případně popis.

Chcete-li zobrazit více informací o položce, dotkněte se jí a zobrazte podrobný popis, snímky obrazovky, náhled videa, komentáře a odkazy na podobné položky, jak je znázorněno na obrázku 16-2.

 • Při prvním vstupu na Google Play nebo bezprostředně po upgradu musíte přijmout podmínky služby; klepněte na tlačítko PŘIJMOUT.
 • Můžete si být jisti, že všechny aplikace, které se zobrazují na Google Play, lze použít s vaší kartou Galaxy. Neexistuje způsob, jak stáhnout nebo koupit něco, co je nekompatibilní.
 • Věnujte pozornost hodnocení aplikace. Hodnocení přidávají lidé, kteří aplikace používají - lidé jako vy a já. Mít více hvězd je lepší. Další informace, včetně jednotlivých uživatelských recenzí, zobrazíte výběrem aplikace.
 • Dalším dobrým ukazatelem úspěchu aplikace je to, kolikrát byla stažena. Některé aplikace byly staženy 100 milionůkrát. To je dobré znamení.

Na následujícím obrázku je v popisu aplikace (vpravo) zobrazeno tlačítko INSTALOVAT. Mezi další tlačítka, která se mohou objevit na obrazovce s popisem aplikace, patří OPEN, UPDATE a UNINSTALL. Tlačítko OTEVŘÍT otevře aplikaci, která je již v tabletu nainstalována; tlačítko UPDATE aktualizuje již nainstalovanou aplikaci; a tlačítko ODINSTALOVAT odebere nainstalovanou aplikaci.

aplikace pro lov galaxií

Lov aplikace.

Jak stahovat položky z obchodu Google Play

Po vyhledání požadovaného obsahu z Google Play je dalším krokem jeho stažení; aplikace, hudba, kniha nebo film se zkopíruje z Google Play na internetu do vašeho galaktického tabletu. Aplikace jsou nainstalovány okamžitě. Knihy, hudba a filmy jsou k dispozici najednou.

Dobrá zpráva: Většina aplikací je k dispozici zdarma. Elektronické verze klasických knih jsou zdarma. Občas jsou nabízeny filmy a hudba zdarma. I když za něco zaplatíte, náklady nejsou nepřiměřené. Cílem je vybudovat knihovnu médií na kartě.

Doporučuji vám nejprve si stáhnout bezplatnou aplikaci nebo elektronickou knihu, abyste se s tímto procesem seznámili. Pak vyzkoušejte placenou aplikaci.

ti-nspire studentský software

Zdarma nebo ne, proces získání aplikace funguje téměř stejně. Následuj tyto kroky:

jak připnout tweet
 1. Ujistěte se, že je karta připojena k internetu v síti Wi-Fi.
  Chcete se vyhnout mobilním datovým příplatkům za kartu LTE.
 2. Otevřete aplikaci Obchod Play.
 3. Najděte požadovanou položku a otevřete její popis.
  Obrazovka s popisem vypadá podobně jako obrazovka uvedená na pravé straně obrázku, a to i pro elektronické knihy, hudbu a filmy.
 4. Klepnutím na tlačítko položku získáte.
  Bezplatná aplikace obsahuje tlačítko INSTALL. Bezplatná eKniha obsahuje tlačítko ZDARMA E-KNIHA. Pro bezplatný film, televizní pořad nebo hudbu hledejte tlačítko ZDARMA. U některých položek se také může zobrazit tlačítko ZDARMA VZOREK nebo ZKUŠEBNÍ VERZE. V takovém případě klepnutím na tlačítko zobrazíte nebo posloucháte bezplatný vzorek média.
  Placené položky obsahují tlačítko, které zobrazuje cenu. U filmů a televizních pořadů se může zobrazit tlačítko Vypůjčit nebo Koupit.
 5. Pokud se zobrazí výzva, klepněte na tlačítko Přijmout.
  Na přístupové kartě se zobrazí tlačítko Přijmout. Popisuje, které funkce zařízení aplikace používá. Seznam není varování, pouze shrnutí. I tak se zobrazí výzva později, když se aplikace spustí a vyžaduje oprávnění k přístupu k různým položkám.
 6. U placené položky klepněte na tlačítko Koupit.
 7. Počkejte, až se položka stáhne nebo se stane dostupnou.
  Mediální položky jsou k dispozici okamžitě. Aplikace jsou staženy a nainstalovány, což může nějakou dobu trvat. Během stahování aplikace můžete dělat něco jiného. Instalace probíhá automaticky.
 8. Klepnutím na tlačítko OPEN, PLAY, LISTEN, READ nebo podobné spustíte aplikaci, sledujete video, posloucháte hudbu nebo čtete knihu.

Média se na vaši kartu dostávají rychle, protože ve skutečnosti nejsou zkopírována do zařízení. Místo toho je položka streamováno , nebo zpřístupněny pouze na vyžádání. Tento proces funguje, dokud je k dispozici připojení k internetu.

 • Pokud jste je ještě nezadali, aplikace Obchod Play vás vyzve k zadání platebních údajů. Tato výzva se zobrazí iu bezplatných položek, v takovém případě ji můžete přeskočit: Klepněte na tlačítko PŘESKOČIT. Údaje o platbě můžete zadat vždy, když něco skutečně koupíte.

galaxy-success-install

 • Pokud jste se při stahování aplikace rozhodli udělat něco jiného, ​​podívejte se na stavový řádek a zkontrolujte oznámení Úspěšně nainstalováno. Zvolte toto oznámení a otevřete nedávno získanou aplikaci.
 • Aplikace, které stáhnete, se přidají do zásuvky aplikací, která je k dispozici jako kterákoli jiná aplikace v telefonu nebo tabletu. Kromě toho můžete aplikaci najít na domovské obrazovce.
 • Média, která jste získali z Google Play, jsou přístupná z konkrétní aplikace: Hudba Play pro hudbu, Knihy Play pro knihy a Filmy a TV Play pro video.
 • Po získání položky z Google Play obdržíte zprávu Gmailu potvrzující váš nákup, placenou nebo bezplatnou.
 • Google Play v současnosti nenabízí vrácení peněz za zakoupená média, která zahrnují hudbu, knihy a filmy.

Dávejte pozor na speciální nabídky z Google Play. Nabízejí skvělý způsob, jak si vyzvednout písničky, filmy a knihy zdarma.

Jak něco koupit z obchodu Google Play

Když něco kupujete na Google Play, klepnete na tlačítko Koupit. Zobrazí se karta se seznamem dostupných platebních metod, podobně jako zde.

galaxy-google-buy-card

Karta Koupit na Google Play.

Na obrázku stojí aplikace 6,99 USD. Zvolenou platební metodou je karta VISA, i když na tuto položku klepnete, zobrazí se další možnosti nákupu. Vybraná platební metoda se použije automaticky po klepnutí na tlačítko Koupit. Tato operace funguje takto:

jak studovat pro ged
 1. Klepněte na tlačítko KOUPIT.
  Z bezpečnostních důvodů budete vyzváni k zadání hesla Google.
 2. Zadejte své heslo Google.

  Důrazně doporučuji, abyste nevybrali možnost Už se mě nikdy neptejte. Pokaždé budete vyzváni k zadání hesla.

 3. Klepněte na tlačítko Potvrdit.
 4. Zadejte bezpečnostní kód kreditní karty.
  Toto je kód CVC, který se nachází na zadní straně karty.
 5. Klepněte na tlačítko OVĚŘIT.
  Aplikace se stáhne nebo se média zpřístupní vašemu telefonu nebo tabletu.

Chcete-li vybrat jinou platební metodu, zvolte Platební metody a vyberte jinou kreditní nebo debetní kartu nebo použijte svůj zůstatek na Google Play. Po výběru jiné platební metody pokračujte krokem 1 v této části.

 • Informace o případném vrácení peněz jsou uvedeny ve zprávě Gmail, kterou obdržíte po nákupu. Zkontrolujte zprávu, kde najdete podrobnosti.
 • Při vrácení peněz buďte rychlí: U zakoupené aplikace máte na vrácení peněz jen dvě hodiny. Víte, kdy vypršel časový limit, protože tlačítko REFUND na obrazovce s popisem aplikace se změní na ODINSTALOVAT.
 • Kreditní nebo debetní karty uvedené na Google Play jsou karty, které jste dříve používali. Nebojte se: Vaše informace jsou v bezpečí.
 • Všechny prodeje hudby jsou konečné. Neobviňuj mě; Právě zapisuji aktuální zásady společnosti Google pro nákupy hudby.

Jak si půjčit nebo zakoupit videa

Pokud jde o filmy a televizní pořady dostupné v Obchodě Google Play, máte dvě možnosti: Vypůjčit nebo zakoupit.

Pokud si přejete vypůjčit video, můžete si jej vypůjčit na následujících 30 dní. Jakmile však začnete sledovat, máte na dokončení jen 24 hodin - během tohoto časového období můžete také video sledovat znovu a znovu.

Nákup videa je dražší než jeho vypůjčení, ale film nebo televizní pořad si můžete kdykoli prohlédnout na jakémkoli zařízení Android. Můžete si také stáhnout film, abyste jej mohli sledovat, i když není k dispozici připojení k internetu, jak je popsáno v další části Uchovávání obsahu v zařízení.

Jednou z možností, kterou musíte při nákupu filmu udělat, je koupit SD nebo HD verzi. Verze SD je levnější a zabírá méně úložného prostoru (pokud se rozhodnete stáhnout film). Verze HD je dražší, ale hraje ve vysokém rozlišení pouze na určitých výstupních zařízeních. Je zřejmé, že při sledování pouze na kartě je upřednostňována možnost SD.

Triky Google Play

Možná nebudete chtít být odborníkem na Google Play. Stačí si pořídit požadovanou aplikaci, přejít na to, že musíte zaplatit 99 centů za tuto hru, kterou musíte mít, nebo 4,99 $ za pronájem nejnovějšího trháku, a můžete pokračovat ve svém životě. Až budete připraveni z obchodu Play získat více, prostudujte si triky z obchodu Google Play pro svůj Samsung Galaxy Tab S.