Jak koupit iBook pro iPad

Edward C. Baig, Bob LeVitus

nejvyšší dávka levothyroxinu

Zkušenosti s procházením iBookstore společnosti Apple jsou jistě příjemné, když používáte iPad. Apple umožňuje vyhledávat iBooky, které si chcete přečíst, a dokonce vám umožní prohlédnout si vzorek před rozloučením se svými těžce vydělanými dolary. Chcete-li do obchodu vstoupit ze svého iPadu, klepněte na tlačítko Uložit v levém horním rohu virtuální knihovny nebo seznamu knihoven.Zde je návod, jak najít a zakoupit e-knihy (iBooks) pro váš iPad. Za předpokladu, že kniha splňuje nebo překračuje vaše standardy a jste připraveni ji zakoupit, postupujte takto:  1. Klepněte na cenu zobrazenou šedým tlačítkem na stránce s informacemi o knize.

    Když to uděláte, částka v dolarech zmizí a tlačítko zezelená a má štítek Koupit knihu. Pokud místo toho klepnete na bezplatnou knihu, bude tlačítko označeno Získat knihu.  2. Klepněte na tlačítko Koupit knihu / Získat knihu.

  3. Chcete-li pokračovat v transakci, zadejte své heslo iTunes.

    Kniha se okamžitě objeví na vaší polici a můžete ji klepnout a začít číst. Do e-mailové schránky, kde obdržíte každé další potvrzení z iTunes, dostanete e-mail s potvrzením nákupu.Pokud si koupíte další knihu do 15 minut od počátečního nákupu, nebudete již vyzváni k zadání hesla iTunes.

Amazon již dlouho uvedl, že chce, aby knihy Kindle byly dostupné pro všechny druhy elektronických platforem, a iPad, stejně jako iPhone a iPod touch před ním, není výjimkou. Podívejte se tedy na bezplatnou aplikaci Kindle pro iPad, zejména pokud jste si již v Amazon Kindle Store zakoupili řadu knih a chcete mít přístup k širšímu výběru titulů.

IPad měl větší obrazovku a barvu, ale Kindle měl také několik chvályhodných bodů, včetně delší životnosti baterie (až přibližně měsíc u nejnovějšího Kindle oproti přibližně 10 hodinám pro iPad), lehčí váhy a většího výběr knih v jeho online knihkupectví.

Za pozornost stojí také aplikace Barnes & Noble NOOK. Barnes & Noble i Amazon ve skutečnosti konkurují iPadu s menšími a levnějšími tablety - NOOK Tablet a Kindle Fire. V App Storu najdete několik dalších aplikací typu e-knih pro iPad. Můžete se podívat na následující aplikace, abychom jmenovali alespoň některé:

  • CloudReaders od Satoshi Nakajima (zdarma)

  • Zdarma e-knihy od Kobo

  • Sloka od Lexcycle (zdarma)