Jak změnit velikost titulní fotografie Google+

Autor: Janine Warner, David LaFontaine

Se svým novým Google+ banner vytvořen, musíte jej nahrát do svého profilu. Pokud jste při vytváření tohoto obrázku nebyli opatrní, možná budete muset změnit jeho velikost a trochu jej přetáhnout, aby se dosáhlo efektu, který hledáte. 1. Přihlaste se ke svému profilu Google+. 2. Umístěte ukazatel myši na nabídku Domů na levé straně.

  Zobrazí se rozbalovací nabídka s možnostmi procházení Google+.  jak dlouho trvá cor 135
 3. Klikněte na Profil.

  Otevře se stránka vašeho profilu Google+. Pokud jste ještě nenakonfigurovali obrázek banneru, zobrazí se zástupný symbol.

 4. Najeďte kurzorem na obrázek obálky, dokud se neobjeví tlačítko Změnit obálku, a poté na ni klikněte.  Zobrazí se okno titulní grafiky. Nahoře si můžete vybrat z následujících možností:

  • Galerie: Google má galerii obrázků ve vysokém rozlišení, ze které si můžete vybrat.

  • Nahrát: Nahrajte obrázek z počítače.

  • Alba: Pokud jste na Google+ vytvořili některá fotoalba, můžete si z nich vybrat. Pokud jste nastavili mobilní telefon na synchronizaci fotografií s online službou, jako je Picasa, mohou se zde zobrazit.

  • Titulní fotografie: Přiveďte zpět všechny titulní fotografie, které jste v minulosti použili.

   [Uznání: Janine Warner]Uznání: Janine Warner
 5. Vyberte si obrázek a upravte velikost a umístění.

  Zobrazí se rámeček v rámečku, kde můžete oříznout a změnit velikost obrázku pro svůj profil.

  Pokud je fotografie, kterou jste vybrali, příliš malá, zobrazí se chybová zpráva a budete vyzváni, abyste to zkusili znovu.

  [Uznání: Janine Warner]Uznání: Janine Warner
 6. Proces dokončete kliknutím na Vybrat titulní fotografii.

  Váš nový banner Google+ se objeví na vrcholu vašeho profilu.

  [Uznání: Janine Warner]Uznání: Janine Warner

Pokud procházíte profily Google+, můžete si všimnout, že stále existuje mnoho webů s obrázky bannerů, které jsou vzhledem k jejich výšce velmi široké. Vzhledem k tomu, že Google+ upravuje design, je snadné vypadat zastarale. Titulní obrázky, které byly vytvořeny, když Google+ měl restriktivnější formát obrázků a v novém prostoru nemusí vypadat úplně správně.