Jak změnit šablonu vašeho webu na Squarespace

Autor: Kris Black

Když začnete navrhovat své webové stránky na Squarespace úpravou nastavení v editoru stylů a přidáním obsahu, možná zjistíte, že potřebujete jinou šablonu.Squarespace vám umožňuje kdykoli změnit šablonu. Všechny textové a mediální soubory, které na své stránky přidáte jako obsah, zůstanou beze změny. Vaše rozložení stránky vytvořená pomocí LayoutEngine zůstanou stejná. Při přepínání šablon můžete mít jistotu, že váš obsah nebude upraven.Výběr nové šablony však může ovlivnit několik aspektů vašeho webu:

 • Styl: Nastavení v Editoru stylů se změní na základě různých možností stylu nabízených druhou šablonou. Šablony neposkytují stejné funkce stylu, takže se mohou změnit písma, velikosti a barvy na vašem webu.  prednisolon 20 mg tablety
 • Rozložení: Součástí návrhu šablony je umístění prvků a prvků na stránce. Můžete očekávat posunutí navigace, šířky stránky a umístění určitého obsahu. Pokud vaše aktuální šablona postranní panely nabízí, dávejte pozor na šablony, které postranní panely nenabízejí.

 • Navigace: Ne všechny šablony mají stejnou navigační strukturu a oblasti, kam můžete přidat stránky. Například pokud ve své aktuální šabloně použijete sekundární navigační oblast a přepnete na šablonu, která tuto oblast neposkytuje, všechny stránky v sekundární oblasti budou přesunuty do navigační oblasti Nepropojeno.

 • Speciální funkce: Pokud vaše šablona nabízí speciální funkci, například obrázky záhlaví pro konkrétní stránku, nemusí být v jiné šabloně k dispozici. Prozkoumejte stránku Přečíst mě nové šablony a porovnejte ji s vaší aktuální šablonou.Chcete-li zobrazit náhled, jak bude vypadat jiná šablona na vašem webu Squarespace, postupujte takto:

 1. Přihlaste se na svůj web.

  kolik bude stát generická lyrica

  Správce obsahu se automaticky načte. Pokud jste již byli přihlášeni na svůj web a v režimu náhledu, kliknutím na ikonu ozubeného kola na panelu nástrojů Náhled přejděte do Správce obsahu.

 2. Klikněte na ikonu Nastavení (ozubené kolo), která je vlevo nahoře.

 3. Na obrazovce se zobrazí oblast Nastavení.

 4. V seznamu Nastavení klikněte na Šablony.

  Šablona, ​​kterou aktuálně používáte na svém webu, se zobrazí v levém horním rohu seznamu miniatur šablon.

  flonase na nachlazení

  image0.jpg

 5. Náhled jiné šablony.

  Umístěte kurzor myši na jinou šablonu a klikněte na zobrazené tlačítko Náhled této šablony. Obrazovka se přepne do režimu náhledu, abyste viděli, jak se váš web zobrazuje s novou šablonou.

 6. Kliknutím na svůj web zobrazíte, jak přepínač šablon ovlivňuje vaše stránky.

  Je více než pravděpodobné, že si všimnete, že všechna písma a některé barvy se liší a navigace se nachází v jiné oblasti vašich stránek. Chcete-li změnit nastavení stylu některého z těchto prvků, jednoduše otevřete editor stylů při zobrazení náhledu šablony.

  Pole v levém dolním rohu vašeho webu zobrazuje název šablony, jejíž náhled si prohlížíte.

 7. Vraťte se do seznamu šablon nebo povolte tuto šablonu výběrem jedné z následujících možností v poli v levém dolním rohu:

  • Zrušení: Přestaňte zobrazovat náhled šablony, o které uvažujete, a vraťte se do části Šablony v Nastavení správce webu.

  • Povolit šablonu: Přepněte svůj web na novou šablonu a znovu načtěte stránku, kterou si prohlížíte. (Budete požádáni o potvrzení svého rozhodnutí.)

   sulfamethoxazol trimethoprim 800 160 mg

  Při prohlížení seznamu šablon můžete zobrazit ukázkový web šablony. Když podržíte kurzor myši nad šablonou, klikněte na odkaz Zobrazit ukázkový web, který se zobrazí pod tlačítkem Náhled této šablony. Ukázkový web se otevře v novém okně.

Jakékoli změny provedené v šabloně, jejíž náhled jste si prohlíželi, neovlivní vaši aktivní šablonu. Nebojte se plně prozkoumat šablonu, jejíž náhled si chcete prohlédnout, abyste zjistili, zda bude poskytovat požadované funkce stylu a rozvržení.

Pokud má vaše aktuální šablona oblast navigace indexem a stránku indexu a přepnete na šablonu bez těchto prvků, budou všechny stránky galerie v oblasti navigace indexu přesunuty do oblasti Nepropojená navigace a stránka indexu bude odstraněna z vašeho stránky. Oblast navigace indexem a stránka indexu jsou hlavními rysy šablon kategorizovaných jako šablony portfolia.

Pokud váš web závisí na těchto prvcích, ujistěte se, že používáte jednu z následujících šablon: