Jak si vybrat náhlavní soupravu pro Samsung Galaxy S 5

Autor: Bill Hughes

S telefonem Samsung Galaxy S 5 můžete používat kabelové nebo bezdrátové náhlavní soupravy (Bluetooth). Kabelové náhlavní soupravy jsou levnější než náhlavní soupravy Bluetooth a kabelové náhlavní soupravy se samozřejmě nemusí nabíjet, stejně jako náhlavní soupravy Bluetooth.Na druhou stranu ztratíte svobodu mobility, pokud jste zamotaní do drátů. Baterie v náhlavních soupravách Bluetooth navíc vydrží mnohem déle než baterie v telefonu.Kabelové náhlavní soupravy pro Samsung Galaxy S 5

V horní části telefonu Galaxy S 5 je konektor náhlavní soupravy. Pokud se v tomto konektoru pokusíte použít běžný konektor pro sluchátka, uslyšíte zvuk, ale osoba na druhém konci hovoru vás možná nebude slyšet, protože sluchátka nemají mikrofon. V takovém případě se váš telefon pokusí použít vestavěný mikrofon jako hlasitý telefon.

V závislosti na podmínkách okolního hluku může fungovat dobře nebo znít hrozně. Samozřejmě se můžete vždy zeptat osoby, s níž mluvíte, zda vás může slyšet.bílé tyče xanax gg249

K vyřešení tohoto problému může být telefon vybaven kabelovou náhlavní soupravou. V takovém případě jej jednoduše připojte, abyste mohli zařízení používat. Galaxy S 5 používá špunty do uší.

image0.jpg

ma-huang ephedra

Někteří lidé nemají rádi ušní pouzdra. Jiné styly můžete získat u řady maloobchodních franšíz, které nabízejí následující možnosti, včetně  • Sluchátka kolem uší, která umisťují reproduktory na ucho a jsou držena na místě sponou

  • Pásek za krkem, který drží sluchátka kolem uší na místě

  • Popruh přes hlavu, který umisťuje sluchátka na ucho

Zákony v některých oblastech zakazují používání sluchátek za jízdy. Oprava důstojníka a vysvětlení, že se skutečně jedná o náhlavní soupravy, a nikoli o sluchátka, vašemu případu nepomohou, pokud vás někdo zastaví. I když to není v dané oblasti výslovně nezákonné, je stále špatný nápad přehrávat hudbu do obou uší s hlasitostí, která znemožňuje vaši schopnost slyšet varování při řízení.

V každém případě si dejte trochu času na zvyknutí si na jakoukoli novou náhlavní soupravu. Když si zvyknete na cizí předmět v uchu nebo kolem něj, často nastává doba přizpůsobení.

co je lék gabapentin

Stereofonní náhlavní soupravy Bluetooth pro Samsung Galaxy S 5

Druhou možností je použít stereofonní náhlavní soupravu Bluetooth.

image1.jpg

Stereofonní náhlavní souprava Bluetooth je spárována stejným způsobem jako kterákoli jiná náhlavní souprava Bluetooth. Když se váš telefon Galaxy S 5 spojí s náhlavní soupravou, telefon rozpozná, že náhlavní souprava pracuje při poslechu hudby nebo videa stereofonně.

Existuje také několik variant, jak umístit sluchátkovou část náhlavní soupravy poblíž ucha pomocí náhlavní soupravy Bluetooth. Uvědomte si, že některé produkty na trhu jsou přísně Bluetooth hlavy telefony , a nikoli náhlavní soupravy; nemají mikrofony.

V takovém případě možná budete chtít při příchozím hovoru sundat sluchátka nebo přemístit telefon do blízkosti úst. Toto úsilí samozřejmě poráží některé z výhod připojení Bluetooth.