Jak čistit vnějšek stolního počítače

Autor: Dan Gookin

Prach a chlupy zvířat, které ulpívají na exteriéru vašeho počítače, lze snadno najít a vyčistit. Dokonce i klávesnici a monitor lze relativně snadno vyčistit pomocí věcí, které již pravděpodobně doma máte.

výhody užívání kyseliny listové

Vyčistěte povrchy

Obecně lze vnější povrch konzoly, myši, tiskárny, monitoru a klávesnice otřít pouze suchým hadříkem. U některých položek, ale nikoli obrazovky monitoru, můžete navlhčit papírový ručník čisticím prostředkem pro domácnost, například Formula 409, a poté trochu otřít, abyste odstranili případné usazeniny.  • Pokud k čištění vnější části počítače používáte kapaliny, vyvarujte se vylití kapaliny do počítače. Vyždímejte tu houbu!

  • Nestříkejte čistič na skříň počítače; místo toho nejprve nastříkejte na papírový ručník a poté pouzdro vyčistěte.

Vyčistěte větrací otvory konzoly

Nejdůležitější věcí k čištění na každém počítači jsou větrací otvory na konzole. Ve skříni musí cirkulovat vzduch, jinak se součásti počítače příliš zahřejí. Tehdy začnou problémy. Čištění větracích otvorů ve vašem počítači je ve skutečnosti pravděpodobně nejlepší způsob, jak zabránit problémům s počítačem.

Počítač má dvě sady větracích otvorů na přední a zadní straně. Vyčistěte oba. Možná je budete moci vyčistit ručně, ale vysavač je pravděpodobně lepší volbou. Vzduch může fungovat, ale nefoukejte do konzoly.

kolik amoxicilinu pro kočku

image0.jpg

  • The řídicí panel je hlavní skříň PC. Někteří lidé tomu říkají PROCESOR, ačkoli tento výraz je nesprávný. Ne, je to konzole, hlavní skříň, do které se připojují všechny počítačové dobroty.

Vyčistěte klávesnici

Klávesnici zbavte nečistot pomocí vysavače. Vakuum adekvátněji odstraňuje úlomky mezi klíči než plechovka vzduchu, která pouze fouká věci kolem. Pro středně těžkou hruď použijte pinzetu.

Někdy pomůže převrátit klávesnici a pořádně ji zatřást. Buďte připraveni na to, že vyjdou hrubé věci.

Nejlepší způsob, jak se vyhnout špinavé klávesnici, je nejíst když používáte počítač.

mohu užít 75 mg benadrylu?

Klíčenky můžete vyčistit pomocí gumy na tužky. Mějte na paměti, že čím více používáte klávesnici počítače, tím je pravděpodobnější, že se některé štítky s hlavičkami opotřebovávají. Pokud používáte gumu na tužky k čištění krytů kláves, okamžitě poté vysajte klávesnici a zbavte ji vnitřností klávesnice strniště gumy.

Vyčistěte obrazovku monitoru

Tradiční skleněný nebo CRT monitor se snadno čistí. Nastříkejte na papírový ručník standardní čisticí prostředek na sklo a poté otřete obrazovku monitoru. Nenechte si žádný z čisticích prostředků uvnitř monitoru. Pokud nastříkáte na papírový ručník konzervativní množství čističe, dosáhnete tohoto cíle.

duloxetin hcl dr 30mg cap

Čištění LCD monitoru je složitější, protože byste na monitor měli nejen nastříkat nic, ale musíte se také vyhnout použití alkoholu nebo čpavku k čištění věci. Nejlepším způsobem čištění LCD monitoru je použití sady pro čištění LCD monitoru. Pro běžné čištění funguje hadřík, který nepouští vlákna, nebo mikrovlákno. Váš monitor může být ve skutečnosti vybaven tímto typem látky.

  • Když je monitor vypnutý, vyčistěte jej. Tímto způsobem nejlépe uvidíte obrazovku.

  • Sledujte video 342 a podívejte se na čištění LCD monitoru. Video 642 ukazuje čištění CRT monitoru: