Jak připojit USB tiskárnu k notebooku

Protože většině notebooků chybí port pro tiskárnu, jsou cestou USB tiskárny. Tiskárnu USB můžete připojit pomocí několika snadných kroků:

 1. Připojte tiskárnu a ujistěte se, že je vypnutá.

  Také nastavte tiskárnu inkoustem a papírem a všemi dalšími dobrými věcmi podle pokynů dodaných s tiskárnou. 2. Připojte kabel USB k tiskárně a notebooku.

 3. Zapněte tiskárnu.

  Protože používáte tiskárnu USB, zná její název a značku, a dokonce za vás kompletně nainstaluje software a vše nastaví jen tak.

Po nastavení a rozpoznání tiskárny v systému Windows můžete tisknout nebo ušetřit energii a tiskárnu vypnout. Můžete ji dokonce odpojit, když ji nepotřebujete. Opětovné připojení tiskárny jednoduše znovu aktivuje její podporu ve Windows.

 • Pokud tiskárnu nepoužíváte, nechejte ji vypnutou.

 • Můžete odpojit kabel USB tiskárny, aniž byste museli používat ikonu Bezpečně odebrat hardware na hlavním panelu. Jednoduše odpojte kabel a nabídka Windows bude záviset na vaší tiskárně.

 • Ne, není dobrý nápad tiskárnu během tisku odpojit nebo vypnout.

 • Pokud se vám nedaří přidat tiskárnu, otevřete Ovládací panely a poklepáním na ikonu Tiskárny nebo Tiskárny a faxy zobrazte seznam tiskáren dostupných pro váš počítač. Kliknutím na úlohu Přidat tiskárnu nebo Přidat tiskárnu spustíte Průvodce přidáním tiskárny, který vám pomůže dokončit úlohu nastavení tiskárny.