Jak postavit polygony pro vaše struktury Minecraftu

Autor: Adam Lamb, Emily Nelson

Většina základních budov Minecraftu má obdélníkové základy - jednoduchá struktura jedné místnosti obvykle vypadá jako nějaký box. Ale chcete přemýšlet mimo krabici, že? Ano, pravděpodobně jste kreativní typ.tadalafil 20 mg tableta

Budování šikmých zdí

V Minecraftu jsou stěny obecně rovné, protože když stavíte s kostkami, obvykle je umístíte vedle sebe a na sebe. To ale neznamená, že všechny zdi musí být rovné - můžete také postavit šikmé stěny.Podívejte se na tyto tři příklady šikmých stěn. Všechny tři jsou pracovní stěny a všechny mají podobný design (kroky). Stěna vlevo se skládá z jednotlivých bloků podél úhlopříčky. Stěny ve středu a vpravo jsou stejné, až na to, že spíše než jednotlivé bloky se skládají ze 2-blokových a 3-blokových segmentů. To vám umožní vytvářet strmější a strmější sklony.

image0.jpgKonstrukce polygonů se šikmými stěnami

Spojením šikmých stěn pod různými úhly můžete vytvářet nejrůznější tvary. Zde jsou čtyři různé polygony: diamant, rovnoběžník, pětiúhelník a šestiúhelník.

image1.jpg

Chcete-li vytvořit mnohoúhelníky jako jeden z nich, postupujte takto: 1. Vizualizujte, jak bude mnohoúhelník vypadat.

 2. Postavte jednu stranu.

  Zbytek polygonu bude sestaven pomocí této strany jako vodítka. Pokud potřebujete, spočítejte počet bloků - pokud polygon obsahuje další stejnou stranu, tuto stranu přesně zkopírujte.

  náklady na předchozí 13
 3. Dokončete ostatní strany mnohoúhelníku.

  Věnujte zvláštní pozornost stranám směřujícím stejným směrem (rovnoběžně) a stranám stejné délky (shodně).

 4. Opravte případné chyby.

  Pokud se váš polygon nepřipojuje přesně správně, znovu zkontrolujte délku a úhel každé strany, abyste zjistili, kde je problém, abyste jej mohli opravit.

Několik běžných polygonů vytváří skutečně zajímavé budovy:

 • Trojúhelník: Trojúhelníky jsou dobrým základem. Pravý trojúhelník - v podstatě obdélník rozříznutý na polovinu - je obzvláště běžný, protože je snadné jej sestavit a integrovat s jinými strukturami.

 • Obdélník: I když jsou obdélníky poměrně obecnými základnami budov, jsou stále populární. Můžete udělat základnu obdélníku zajímavější tím, že ji trochu otočíte.

 • Šestiúhelník: Šestiúhelník má šest stran - obvykle tři sady rovnoběžných stran. Většina z nich je vyrobena se 2 normálními liniemi a 4 šikmými liniemi.

 • Osmiúhelník: Osmiboké mnohoúhelníky jsou téměř vždy vytvořeny se 4 normálními čarami a 4 diagonálními čarami. Tyto tvary jsou dobré pro stavbu velkých, rozsáhlých místností. Můžete také vytvořit úhlopříčné strany kratší než ostatní, aby osmiúhelník vypadal spíš jako čtverec s odříznutými rohy.