Jak kopírovat soubory na CD nebo DVD v systému Windows 8

Andy Rathbone

tableta ondansetron 8 mg

1 6 Zadní
další

Vložte prázdný disk do vypalovačky.

Poté klikněte nebo klepněte na pole oznámení, které se zobrazí v pravém horním rohu obrazovky.
dva 6 Zadní
další

Až se pole Oznámení zeptá, jak chcete postupovat, klikněte na možnost Vypálit soubory na disk.

Windows 8 zobrazí dialogové okno Vypálit disk a požádá vás o vytvoření názvu disku.
3 6 Zadní
další

Zadejte název disku, popište, jak chcete disk používat, a klikněte na Další.

Windows 8 bohužel omezuje název vašeho CD nebo DVD na 16 znaků. Místo psaní Rodinný piknik na vrcholu Orizaba v roce 2009 držet se faktů: Orizaba, 2009 . Nebo pouhým kliknutím na Další použijte výchozí název disku: aktuální datum.

Systém Windows může vypálit soubory na disk dvěma různými způsoby - například USB flash diskem a přehrávačem CD / DVD.Vyzbrojen názvem disku, Windows 8 připraví disk na příchozí soubory.

4 6

Zadní
další

Zadejte název disku, popište, jak chcete disk používat, a klikněte na Další.

Windows 8 bohužel omezuje název vašeho CD nebo DVD na 16 znaků. Místo psaní Rodinný piknik na vrcholu Orizaba v roce 2009 držet se faktů: Orizaba, 2009 . Nebo pouhým kliknutím na Další použijte výchozí název disku: aktuální datum.Systém Windows může vypálit soubory na disk dvěma různými způsoby - například USB flash diskem a přehrávačem CD / DVD.

Vyzbrojen názvem disku, Windows 8 připraví disk na příchozí soubory.


5 6 Zadní
další

Řekněte systému Windows 8, které soubory mají být zapsány na disk.

Nyní, když je váš disk připraven přijímat soubory, řekněte systému Windows 8, jaké informace mají odeslat. Můžete to provést několika způsoby: klepněte pravým tlačítkem myši a v rozevírací nabídce vyberte příkaz Odeslat, přetáhněte položky na ikonu vypalovačky v Průzkumníku souborů, klepněte na kartu Sdílet a vyberte možnost Vypálit na disk nebo sdělte aktuální uložte informace na disk, nikoli na pevný disk.

Bez ohledu na to, kterou metodu zvolíte, Windows 8 poslušně prohlédne informace a zkopíruje je na disk, který jste vložili v prvním kroku. Zobrazí se okno s průběhem zobrazujícím průběh vypalovačky disku. Když okno postupu zmizí, Windows dokončí vypalování disku.


6 6 Zadní
další

Ukončete relaci vypalování disku vysunutím disku.

Když procházíte kopírováním souborů na disk, stiskněte tlačítko Vysunout na vaší jednotce (nebo klikněte pravým tlačítkem na ikonu jednotky v Průzkumníku souborů a vyberte Vysunout). Windows 8 relaci uzavře a doladí disk, který umožní ostatním počítačům jej přečíst.

Spropitné: Další informace o systému Windows 8 a jeho funkcích najdete na webu Windows 8 F nebo figuríny , dostupný online.