Jak vytvořit stránku místa na Facebooku pro vaše podnikání

Autor: Amy Porterfield, Phyllis Khare, Andrea Vahl

Jakmile pochopíte, jak spotřebitel interaguje s Adresářem míst na Facebooku, budete chtít pro svou firmu nastavit vlastní stránku Adresáře míst, aby vaši zákazníci mohli všem svým přátelům sdělit, že jsou ve vaší lokalitě. Založení a spuštění vašeho Facebooku zahrnuje dva kroky:

 • Vaše místo na Facebooku musí být vytvořeno vámi nebo zákazníkem. • Musíte získat své místo na Facebooku, abyste získali kontrolu nad ním.

Pokud vytvoříte stránku na Facebooku a vyberete kategorii Místní firma nebo Místo, Facebook z ní automaticky vytvoří místo na Facebooku, což znamená, že nemusíte vytvářet Místo odděleně od své stránky.

Najděte své místo na Facebooku

Vaše místo na Facebooku se vytvoří, když je někdo fyzicky ve vašem místě a pokusí se o přihlášení. (Nebo pokud máte stránku, která je kategorizována jako Místní firma nebo Místo, vaše stránka se automaticky stane Místem.)

Pokud je toto ohlášení ve vašem místě první, o které jste se pokusili, může osoba, která se ohlásí, vyhledat vaši polohu a klepnout na Přidat na svém mobilním zařízení; pak se vaše místo vytvoří automaticky. Poté, co bylo vaše místo vytvořeno, můžete si jej nárokovat jako svoji firmu.

Pro vaši stránku mohlo být vytvořeno více míst, takže možná budete muset nárokovat více míst. Jakmile si nárokujete více míst, můžete odstranit irelevantní místa a ponechat stránky, na které se chcete zaměřit.

Pokud název vaší firmy ještě nemá v Adresáři míst zápis, můžete si vytvořit vlastní. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit místo, je přidat mobilní firmu pomocí mobilního rozhraní, přihlásit se tam a pak se vrátit k počítači a nárokovat si svou stránku Adresáře míst. Případně můžete svou stránku roztřídit do kategorie Místní firma nebo Místo a jste připraveni jít.

Pokud k vytvoření svého místa používáte svůj smartphone, musíte být fyzicky přítomni ve svém sídle firmy. Tento program je geolokační program, takže umístění vašeho telefonu je to, co Facebook umístí na vaši stránku Adresáře míst.

Chcete-li vyhledat své místo, postupujte takto:

 1. Z mobilního zařízení s podporou GPS přejděte na Facebook a vyhledejte název své firmy.

  Lišta Hledat se zobrazí v horní části každé obrazovky Facebooku.

 2. Pokud svou stránku v Adresáři míst nevidíte, vytvořte ji.

  Pokud název vaší firmy nemá v Adresáři míst zápis, nikdo se k němu nepokusil ohlásit.

 3. Pomocí své mobilní aplikace na Facebooku přidejte své místo.

  1. Klepněte na ohlášení a zadejte název svého místa.

   vedlejší účinky prilosec otc

   Pokud místo ještě nebylo vytvořeno, budete vyzváni k jeho přidání klepnutím na jméno, které jste právě zadali.

  2. Když uvidíte obrazovku s mapou vaší polohy a tlačítkem Přidat v pravém rohu, klepněte na tlačítko Přidat.

  Nyní jste vytvořili své místo.

Získejte své místo na Facebooku

Pokud máte kamenný obchod, musíte si nárokovat svoji stránku v Adresáři míst, jak se zobrazuje na mobilním Facebooku. Pak máte příležitost sloučit informace o Adresáři míst s vaší oficiální obchodní stránkou na Facebooku. Dobrým procesem by bylo nejprve vytvořit oficiální obchodní stránku a poté jít a nárokovat si svou stránku v Adresáři míst.

Chcete-li nárokovat své místo, postupujte takto:

 1. Jít do Facebook a vyhledejte název své firmy.

  K provedení tohoto kroku nemusíte být na smartphonu. Můžete také použít vyhledávací lištu v horní části každé obrazovky Facebooku.

 2. Pokud místo vaší firmy na Facebooku již existuje, kliknutím nebo klepnutím na něj přejděte na jeho stránku.

  Pokud se jedná o stránku Adresáře míst na Facebooku, je uvedena pod nadpisem Místa.

  image0.jpg

 3. Klikněte nebo klepněte na odkaz s názvem Znáte vlastníka? v levém sloupci. Máte také možnost kliknout na ikonu ozubeného kola pod titulní fotografií časové osy a zvolit Je toto vaše firma?

  Vyskakovací okno vás požádá o ověření, že jste oficiálním zástupcem fyzického umístění.

 4. Klikněte nebo klepněte na zaškrtávací políčko ověření a poté klikněte nebo klepněte na tlačítko Pokračovat s ověřením.

  Zobrazí se stránka procesu nárokování.

 5. Zadejte informace o své firmě a klikněte nebo klepněte na Pokračovat.

  Chcete-li získat nárok na své podnikání, Facebook vás požádá o poskytnutí následujících informací:

  • Oficiální název firmy

  • Obchodní adresa

  • Obchodní telefonní číslo

  • Obchodní web

  • Seznam třetích stran (například seznam Yelp! Nebo Better Business Bureau)

  • Váš vztah k místu (například vlastníkovi)

 6. Ověřte své podnikání poskytnutím dalších informací.

  Prostřednictvím e-mailu nebo procesu ověření dokumentu vás požádáme o ověření, že jste vlastníkem firmy.

  Vaše e-mailová adresa musí být obchodní adresa (ta, která má v názvu domény vaše obchodní jméno). Pokud zvolíte ověření dokumentu, musíte poskytnout naskenované obrázky účtu za telefon nebo síť, které obsahují název a adresu firmy.

 7. Klikněte nebo klepněte na Odeslat.

Po potvrzení nároku vlastníte své místo na Facebooku. I když již máte všechny informace, které stránka v Adresáři míst obsahuje, na své běžné kartě Informace o obchodní stránce, nárokováním místa můžete spravovat adresu, kontaktní informace, pracovní dobu, profilový obrázek, administrátory a další nastavení, která lidé uvidí. ve své mobilní aplikaci na Facebooku.

Nyní se můžete vrátit do počítače, vyhledat svou stránku Adresáře míst, upravit nastavení nebo poskytnout další informace.

můžete užívat celebrex s tylenolem?

Facebook se vás může zeptat, zda chcete sloučit svou stránku v Adresáři míst s vaší oficiální obchodní stránkou. Sloučení vaší firemní stránky se stránkou Adresáře míst je dobrý nápad, protože si uchová vše z vaší firemní stránky (fotografie, příspěvky, události, video, reklamy) a přidá mapu, ohlášení a místo na časové ose stránky pro doporučení.