Jak vytvořit nabídky založené na JavaScriptu pro programování pomocí HTML

John Paul Mueller

Koncept nabídky založené na JavaScriptu je přímočarý. Když podržíte ukazatel myši nad nabídkou, otevře se libovolná podnabídka a v případě potřeby můžete vybrat jednu z možností v podnabídce. Přesunutím myši do jiné nabídky zavřete první podnabídku a otevřete další.Jak navrhnout HTML pro nabídku

Tento příklad je založen na velmi formátovaných seznamech. Existuje mnoho dalších způsobů, jak vytvářet nabídky, ale tento přístup funguje docela dobře. Teoreticky byste mohli snadno uložit nabídky na disk nebo do databáze a použít JavaScript k vytvoření požadovaného kódu seznamu pro vás. Prozatím se ale soustřeďte na skutečnost, že tento systém nabídek je statický a poskytuje konkrétní možnosti, jak ukazuje následující kód:Existují tři možnosti hlavní nabídky: Domů, Události a Kontaktujte nás. V nabídce Domů chybí podnabídky. Nabídka Události má dílčí nabídku skládající se z Události 1, Události 2 a Události 3. Nabídka Kontakt poskytuje jako dílčí nabídky Telefon, Pošta a E-mail.

image0.jpgDefinujte styly nabídky

Seznamy, které jste vytvořili, nebudou hned na začátku vypadat jako nabídka. Tajemství je formátování poskytované CSS, které následuje:

Tento kód CSS je uveden v pořadí podle podrobností. The#Jídelní lístekformátování je pro nejvyšší

dávkování claritinu pro děti