Jak vytvořit seznamy skladeb v programu Windows Media Player v systému Windows 10

Andy Rathbone

Ve Windows 10 můžete vytvářet speciálně tematické seznamy skladeb, které oživí jízdy na dlouhé vzdálenosti, večírky, speciální večeře, tréninky a další události. A seznam skladeb je jednoduše seznam skladeb (a / nebo videí), které se přehrávají v určitém pořadí. No a co?Krása seznamu skladeb přichází s tím, co můžete dělat s tím. Uložte si například seznam skladeb svých oblíbených skladeb, které můžete kdykoli přehrát jediným kliknutím.pilulka identifikátor vyhledávače pilulek

Chcete-li vytvořit seznam skladeb, postupujte takto:

 1. Otevřete Windows Media Player a vyhledejte seznam skladeb.  Nevidíte seznam skladeb objímající pravý okraj aplikace Windows Media Player? Klikněte na kartu Přehrát v pravém horním rohu. Nebo když je přehrávač v režimu Přehrávání, klikněte pravým tlačítkem na prázdnou část okna Windows Media Player a z rozbalovací nabídky vyberte Zobrazit seznam: Seznam aktuálně přehrávaných položek se zobrazí podél pravého okraje aplikace Media Center.

  rozdíl mezi ibuprofenem a naproxenem
 2. Pravým tlačítkem klikněte na požadované album nebo skladby, vyberte Přidat do a vyberte Přehrát seznam.

  Alternativně můžete přetáhnout alba a skladby do podokna Seznam podél pravého okraje Windows Media Player, jak je znázorněno zde. Ať tak či onak, Windows Media Player začne přehrávat váš seznam skladeb, jakmile přidáte první skladbu. Vaše volby skladeb se zobrazí v pravém podokně v pořadí, v jakém jste je vybrali.  Vyberte položky ze středního podokna a poté je přetáhněte do podokna zcela vpravo.Vyberte položky ve středním podokně a poté je přetáhněte do podokna úplně vpravo.
 3. Chcete-li změnit pořadí nebo odebrat skladby, dolaďte svůj seznam skladeb.

  Přidali jste něco omylem? Klepněte pravým tlačítkem myši na tuto položku v seznamu skladeb a vyberte příkaz Odebrat ze seznamu. Nebojte se změnit uspořádání svého seznamu skladeb přetažením položek dále nahoru nebo dolů v seznamu.

  Podívejte se na řádek v dolní části seznamu skladeb a podívejte se, kolik položek jste do seznamu přidali, stejně jako dobu trvání seznamu v minutách.

 4. Pokud jste se svým seznamem skladeb spokojeni, klikněte na tlačítko Uložit seznam v horní části seznamu, do zvýrazněného pole zadejte název a stiskněte klávesu Enter.

  Windows Media Player uvádí váš nový seznam skladeb v sekci Seznamy skladeb knihovny, která vás po dvojitém kliknutí uslyší.

Po uložení seznamu stop jej můžete jedním kliknutím vypálit na CD, jak je popsáno v dalším tipu.

můžete užívat tylenol s lisinoprilem

Vytvořte si vlastní seznamy skladeb Desert Island Disc nebo Greatest Hits a poté je vypalte na CD pro přehrávání v autě nebo na domácím stereu. Po vytvoření seznamu skladeb kratšího než 80 minut vložte do vypalovačky CD prázdné CD a klikněte na kartu Vypálit. Využijte nabídku hráče k importu aktuálního seznamu skladeb a poté klikněte na tlačítko Spustit vypalování.

Chcete-li upravit dříve vytvořený seznam skladeb, poklepejte na název seznamu skladeb v oblasti Seznamy skladeb knihovny. Uspořádejte, přidejte nebo odstraňte položky v seznamu skladeb a poté klikněte na tlačítko Uložit seznam.