Jak vytvořit body obnovení v systému Windows 8.1

Woody Leonhard

Pokud jste použili dřívější verzi systému Windows, možná jste narazili na funkci Obnovení systému. Windows 8.1 má plnou podporu pro body Obnovení systému a Obnovení; skryje před vámi všechny kousky.Pokud jste povolili ochranu systému, Windows pořídí snímky jeho nastavení, nebo body obnovení , před provedením jakýchkoli zásadních změn v počítači - nainstalujte si případně nový ovladač hardwaru nebo nový program. Nastavení systému můžete vrátit zpět do kteréhokoli z bodů obnovení.Bod obnovení obsahuje položky registru a kopie určitých důležitých programů, zejména ovladačů a klíčových systémových souborů - a momentka důležitých systémových nastavení a programů. Když se vrátíte zpět (nebo jednoduše obnovit ) do bodu obnovení nahradíte aktuální nastavení a programy staršími verzemi.

Postup vytvoření bodu obnovení:1Počkejte, dokud počítač nebude fungovat hladce.

Nemá smysl mít bod obnovení, který vás žene z pánve do ohně, hm?

maximální dávka mucinex dm

dvaNa úvodní obrazovce (ano, úvodní obrazovka, nikoli na plochu) zadejte bod obnovení .

Prvním výsledkem ve Windows Search je Vytvoření bodu obnovení.

3Klepněte nebo klikněte na dlaždici Vytvořit bod obnovení.

Windows vás převrátí na plochu, vyvolá dialogové okno Ovládací panely Vlastnosti systému a otevře jej na kartě Ochrana systému. (Super, hm? Někdy je mnohem jednodušší použít vydlážděnou stranu Windows 8.1.)

4Pokud jste dosud neaktivovali body obnovení (ve sloupci Ochrana je Vypnuto), klikněte na tlačítko Konfigurovat, klikněte na Zapnout ochranu systému a klikněte na OK.

Tím nastavíte sloupec Ochrana na Zapnuto a aktivujete body obnovení pro konkrétní disk.

zelená kapsle e 88


5V dolní části vedle položky Vytvořit bod obnovení právě teď klepněte nebo klikněte na tlačítko Vytvořit.

Zobrazí se dialogové okno Vytvořit bod obnovení.

6Zadejte dobrý popis a potom klepněte nebo klikněte na Vytvořit.

Windows doporučuje, aby vytvářelo bod obnovení. Po dokončení se zobrazí zpráva, která říká, že bod obnovení byl úspěšně vytvořen.

7Klepněte nebo klikněte na Zavřít ve zprávě a poté klepnutím nebo kliknutím na tlačítko X zavřete dialogové okno Vlastnosti systému.

Váš nový bod obnovení je připraven k akci.