Jak funguje Windows App Store?

Andy Rathbone

Ve Windows 10 na pps, které jsou mini-programy specializované na jednotlivé úkoly, pocházejí z Windows Store, který je k dispozici kliknutím na ikonu Windows Store na hlavním panelu.

k čemu je gabapentin dobrý?

image0.jpgAplikace se liší od tradičních desktopových programů několika způsoby:

  • Windows 10 umožňuje aplikacím spouštět v oknech plochy, nikoli spotřebovávat celou obrazovku, jako tomu bylo v dřívějších verzích systému Windows. Při spuštění v režimu tabletu se však aplikace vrátí k chování na celou obrazovku. Programy lze spouštět v systému Windows nebo na celé obrazovce, podle toho, co se zdá nejvhodnější.

  • Aplikace jsou spojeny s vaším účtem Microsoft. To znamená, že ke stažení bezplatné nebo placené aplikace z aplikace Store potřebujete účet Microsoft.

  • Když si stáhnete aplikaci z aplikace Windows Store, můžete ji obvykle spustit až na osmdesát jedna (ano, 81 ) Počítače nebo zařízení - pokud jste k těmto počítačům nebo zařízením přihlášeni pomocí účtu Windows. (Některé aplikace mohou toto číslo zvýšit nebo snížit.)

    vitamín c a thc
  • Nově nainstalované aplikace spotřebovávají pouze jednu dlaždici nabídky Start. Naproti tomu nově nainstalované programy často posypou několik dlaždic do vaší nabídky Start.

Aplikace a programy mohou být vytvářeny a prodávány jak velkými společnostmi, tak i fandy žijícími v suterénu, kteří pracují ve svém volném čase.

Přestože desktopové programy a aplikace nabídky Start vypadají a chovají se jinak, Microsoft bohužel označuje oba jako aplikace. Tuto terminologii byste mohli potkat při práci se staršími programy i novějšími programy vytvořenými společnostmi, které neodpovídají novému jazyku Microsoftu.