Jak stahovat aplikace do vašeho iPhone 4S

Edward C. Baig, Bob LeVitus

Váš iPhone 4S vám nabízí třetí možnost stahování aplikací. Kromě získávání a instalace aplikací do počítače a iPhonu můžete použít funkci Automatické stahování. Po zapnutí této funkce klepnutím na Nastavení → Obchod se všechny aplikace zakoupené prostřednictvím iTunes v počítači nebo zakoupené v jiných zařízeních s iOS 5 automaticky zobrazí také na vašem iPhone 4S.

Abyste mohli na svém iPhone používat App Store, musí být připojen k internetu. A pokud si na počítači pořídíte aplikaci, nebude na vašem iPhone k dispozici, dokud ji nesynchronizujete s počítačem - pokud nezapnete Automatické stahování.jak kombinovat objekty v ilustrátoru

Stažení aplikace je jednoduché. Když najdete aplikaci, kterou chcete vyzkoušet, stačí kliknout na její tlačítko Získat aplikaci nebo Koupit aplikaci. V tomto okamžiku se musíte přihlásit ke svému účtu iTunes Store, i když je aplikace zdarma.

Po přihlášení se aplikace začne stahovat. Po dokončení se zobrazí v sekci Aplikace vaší knihovny iTunes, jako v tomto příkladu:

image0.jpg

jak vypočítat rovnovážnou cenu

Chcete-li změnit způsob prezentace aplikací, klikněte na jednu ze tří ikon nalevo od vyhledávacího pole a vyberte z mřížky, seznamu, seznamu alb a zobrazení toku. Všimněte si také dvou tlačítek pod ikonami, které říkají Aplikace a Žánry. Poskytují dva další způsoby, jak se podívat na vaši sbírku aplikací.