Jak stahovat a instalovat Minecraft Mods

Autor: Sarah Guthals, Stephen R. Foster, Lindsey D. Handley

Modding je skvělý způsob, jak si přizpůsobit svůj zážitek ze hry, a mody umožňují hráčům vložit svou vlastní kreativitu do svých otevřených světů Minecraftu. Jednou z velkých věcí na modifikaci Minecraftu je, že kdokoli a každý může přidávat své věci na věci. Máte možnost vytvářet své vlastní mody, sdílet je s komunitou a získat proslulost pro vytváření skvělých herních nápadů! Kromě toho si můžete také stáhnout, nainstalovat a remixovat další mody vytvořené hráčem, což vytváří neustálý vývoj způsobů hraní hry.

jak stahovat a instalovat mody minecraftJak tedy stahujete a instalujete mody v Minecraftu?

Pokud nebudete psát jedinečný kód úplně od začátku a vytvářet si vlastní mod, nejlepší způsob, jak začít zažít tento svět přizpůsobení, je stáhnout si již vytvořené mody dalších hráčů. Po stažení si je pak můžete snadno nainstalovat do své hry a okamžitě je začít používat! Postupujte podle níže uvedených pokynů.

Stahování režimů

Tisíce lidí z celého světa sdílejí své mody každý den. Chcete-li stáhnout mod Minecraftu, přejděte na důvěryhodný web jako MinecraftMody nebo svůj účet LearnToMod, procházejte seznam uživatelem vytvořených módů a klikněte na ten, který vás zajímá. Můžete si přečíst jeho popis a dozvědět se více, poté kliknout na tlačítko Kód nebo Stáhnout a přidat jeho kopii do svého vlastního účtu LearnToMod.

Seznam minecraftových módů pro stahování

Instalace modů

Jakmile si stáhnete požadovaný mód, je čas jej nainstalovat do hry, abyste jej mohli začít používat. Ke každému modu může být přidružen jedinečný instalační průvodce, ale u nejpopulárnějších modů můžete k instalaci použít nástroj s názvem Minecraft Forge. Chcete-li nainstalovat mod Minecraft, postupujte takto:

  1. Vytvořte záložní soubor svého světa Minecraftu. Je důležité zachránit váš stávající svět pro případ, že by se v novém módu něco pokazilo. To vám umožní přístup k původní složce a uchování původní hry, nastavení a tvorby.
  2. Stažení Minecraft Forge . Tento nástroj třetí strany vám pomůže se snadným přidáváním modů do vašich různých světů Minecraftu. Při příštím spuštění hry byste měli mít nový profil s názvem Forge. Přihlášením do tohoto získáte přístup k nové možnosti nabídky s názvem Mods, kde je můžete použít pro svou novou hru.
  3. Stáhněte si kompatibilní mody. Ujistěte se, že máte nově stažené doplňky připravené k přístupu. Pro úplnou instalaci je budeme muset přesunout do nové složky.
  4. Nainstalujte mody zkopírováním souborů do složky / mods /.
  5. Vyberte své mody a spusťte je. Jakmile své mody spustíte, uvidíte je aplikované přímo na vaši hru!

Přizpůsobení režimů ostatních hráčů

Další výzvou pro vás je pokusit se přijít na to, jak přidat něco elegantního do módu, který vytvořil někdo jiný. Následuj tyto kroky:

  1. Vyzkoušejte mod, abyste zjistili, co dělá, a porovnejte to s tím, co má dělat.

  2. Přečtěte si kód a nakreslete ho. (Je to jakýsi opačný krok návrhu kódu.)

  3. Navrhněte jeden dodatek ke kódu a zjistěte, kam má jít (například ve vlastní funkci nebo uvnitř jiné funkce).

  4. Jak přidáváte kód, test, test, test!

Poté, co jste remixovali mod, sdílejte jej se všemi ostatními na webu LearnToMod a podívejte se, jak to mohou ostatní programátoři posunout ještě dále.