Jak kreslit nohy na módní postavy

Autor: Lisa Arnold, Marianne Egan

Nohy drží tělo vzhůru, takže je na svých kresbách módní postavy nepřetahujte příliš malé - délka chodidla je přibližně stejná jako délka předloktí, od záhybu loktu po začátek zápěstí. Můžete kreslit nohy z mnoha úhlů, ale zatím se soustřeďte na čelní a boční pohledy.vedlejší účinky ondansetronu

Začněte chodidly nakreslením tvaru kopyta (jako u zvířete) - nesmejte se, funguje to! 1. Lehce nakreslete obrys tvaru kopyta.

 2. Uvnitř tvaru kopyta lehce nakreslete křivku, která sleduje linii přední části chodidla.  Tato čára označuje, kde se prsty spojují s nohou, a určuje, jak dlouhé jsou prsty.

 3. Rozdělte prostor mezi dvěma čarami na pět prstů, počínaje velkým prstem, a načrtněte kotníky.

  drogy com vyhledávač pilulek

  Kotníky jsou jen malé trojúhelníkové kousky vycházející z každé strany - kotník na vnitřní straně nohy je o něco vyšší než ten na vnější straně. Tyto kosti fungují stejně na pravé i levé noze. 4. Nakreslete nehty na nohou pomocí zakřivených čar a přidejte stínování obloukem nohy a pod prsty.

  image0.jpg

  můžete se předávkovat suboxone?

Pro boční pohled na chodidlo postupujte podle těchto pokynů:

 1. Nakreslete pravý trojúhelník (přibližně o délce hlavy) a zaoblete body.

 2. Zakřivte pravý úhel trojúhelníku a vytvořte patu. Pokračujte podél spodní části trojúhelníku zakřivenou čarou pro spodní část chodidla.

  Zakřivte čáru přibližně ve středu trojúhelníku a vytvořte oblouk nohy. Poté proveďte menší prohlubeň směrem k přední části trojúhelníku, abyste ukázali, kde začíná palec nohy.

 3. Chcete-li dokončit horní část chodidla, nakreslete zakřivenou čáru podél přední části trojúhelníku od kotníku po špičku.

  jak změřit teplotu ucha
 4. Dokončete chodidlo tužkou na nehtu na nohou, kotníku a malým stínováním.

  image1.jpg