Jak upravovat obrázky na vašem iPhone

Autor: Joe Hutsko, Barbara Boyd

Kvalita fotografií, které pořídíte pomocí svého iPhone, je docela dobrá, ale možná budete chtít své fotografie upravit, aby byly ještě lepší. Možnosti úprav fotografií můžete použít takto: 1. Na domovské obrazovce klepněte na Fotky.  Watson 795 modrá kulatá pilulka
 2. Klepněte na Fotoaparát, album, Fotoproud, Události, Tváře nebo Místa - kdekoli se nachází fotografie, kterou chcete upravit.

 3. Klepněte na fotografii, kterou chcete upravit. 4. Klepněte na tlačítko Upravit.

  Ve spodní části obrazovky se objeví pět tlačítek:

  Točit se: Klepnutím otočíte o 90 stupňů najednou. Když se vám líbí orientace, klepněte na Uložit.  Automatické vylepšení: Klepnutím upravíte ostrost a kontrast fotografie a potom klepněte na Uložit. Automatické vylepšení také automaticky vyhledá červené oči a upraví je. Klepnutím na Uložit ponechejte opravu nebo Zrušit, chcete-li fotografii nechat na pokoji.

  Filtry: Klepnutím použijete jeden z barevných filtrů. Pruh v dolní části ukazuje, jak každý efekt ovlivní vaši fotografii; klepněte na ten, který se vám líbí, a poté klepněte na Použít v pravém horním rohu, nebo klepněte na Zrušit v levém horním rohu a nechte fotografii tak, jak je.

  můžete užívat ibuprofen s tylenolem

  Odstranění efektu červených očí: Klepněte na nástroj a poté klepnutím na červené oči opravte vlkodlačí efekt očí vašeho subjektu. Pokud se vám výsledek líbí, klepněte na Použít a poté na Uložit. Pokud ne, znovu klepněte na oko a odstraňte černou skvrnu.

  Jak je to jen možné, odstranění červených očí není dokonalé. Pokud nerozpozná efekt červených očí, zobrazí se ve spodní části zpráva s textem Nenalezen efekt červených očí k opravě. Zkuste přiblížit a znovu klepnout. Někdy najde více očí, než chcete, a vtiskne černé značce tvář.

  Dalším klepnutím do blízkosti oka odstraníte další černou značku a zkuste použít funkci Auto-Enhance nebo, ještě lépe, jinou aplikaci pro retušování fotografií, jako je iPhoto nebo Photoshop Express.

  dávkování banaminu pro dobytek

  Oříznout / omezit: Pomocí prstů obrázek zvětšujte, posouvejte a otáčejte, dokud se nezobrazí tak, jak si přejete. Přetažením rohů ořezové mřížky nastavte oblast, kterou chcete oříznout, nebo klepnutím na tlačítko Poměr stran vyberte jeden z přednastavených poměrů stran. Klepnutím na Oříznout zobrazíte úpravy a potom klepněte na Uložit. Váš obrázek se uloží se změnami, které jste provedli.

  Pokud změny nechcete uložit, klepněte na Zrušit.

 5. Klepnutím na předchozí tlačítko v levém horním rohu se vrátíte do alba, kde je fotografie umístěna.

 6. Klepnutím na tlačítko v dolní části obrazovky přejdete do jiného alba nebo stisknutím tlačítka Domů opustíte Fotky.

  image0.jpg