Jak vybavit a umístit stojany na brnění Minecraftu

Jacob Lamb

vedlejší účinky nosního spreje

Brnění stojí jsou dřevěné sochy, které mohou vybavit brnění a ovládat předměty v Minecraftu - a se správnými datovými značkami je lze pózovat a nastavovat jakýmkoli způsobem a vytvářet sochy a scény jakéhokoli druhu.

Zamykání výzbroje

Jeden problém s pancéřovými stojany spočívá v tom, že si hráči mohou s jeho vybavením libovolně hrát. Naštěstí to lze ovládat pomocíDisabledSlotsštítek. Tato značka přijímá jako vstup celé číslo - v závislosti na hodnotě této značky nelze některé části stojanu odstranit, nahradit nebo upravit. Například pokud použijete příkazpřivolat ArmorStand ~ ~ ~ {DisabledSlots: 2096896}, je vytvořen stojan, který nelze upravit.

Chcete-li zjistit, které celé číslo musíte použít, postupujte takto:

 1. Vyberte slot pro brnění, který chcete deaktivovat.

  Každý odpovídá číslu: 1 pro ovládaný předmět, 2 pro boty, 4 pro legíny, 8 pro náprsní štít a 16 pro helmu.

 2. Rozhodněte, zda zakážete odebrání, nahrazení nebo přidání položky v tomto slotu.

  Pokud jste vybrali nahrazení, vynásobte číslo 256. Pokud jste vybrali přidání, vynásobte číslo 65536. V případě potřeby použijte kalkulačku.

 3. Chcete-li zakázat více možností, opakujte kroky 1 a 2 a poté sečtěte čísla dohromady.

  odstranění odtoku jackson pratt

  Například pokud chcete mít takový brnění, že k němu nelze přidat helmu ani boty, vaše číslo je 1048576 +131072 = 1179648. Tímto způsobem můžete sečíst tolik čísel, kolik chcete.

Nastavení některých obecných vlastností pancéřových stojanů

Některé datové značky vám pomohou navrhnout vaše pancéřové stojany a nabízejí některé zajímavé funkce, které můžete použít, jak je popsáno v tomto seznamu:

 • Zařízení: Sloučenina pěti položek (viz identická značka v tabulce 8-1), která určuje, co má pancéřový stojan na sobě a ovládá.

 • Neviditelný: Pokud je rovno 1, je pancíř neviditelný, zobrazuje pouze jeho vybavení. Například můžete umístit blok přes hlavu neviditelného pancíře tak, aby vypadal jako blok zavěšený ve vzduchu.

 • NoBasePlate: Pokud je rovno 1, kamenná základna pancéřového stojanu je neviditelná.

 • Gravitace: Pokud je rovno 1, může se pancíř vznášet ve vzduchu.

 • ShowArms: Pokud je rovno 1, má pancéřový stojan malé dřevěné paže.

 • Malý: Pokud je rovno 1, je pancéřový stojan mnohem menší a jeho vybavení se zmenšuje, aby odpovídalo.

  přísady mýdla na úsvitu

Představte si svůj pancíř

Další důležitou vlastností pancéřového stojanu je, že lze otáčet každý jednotlivý kloub. Můžete to udělat pomocíPózatag, který obsahuje až šest datových tagů:Tělo,Levá ruka,Pravá ruka,Levá noha,Pravá noha, aHlava. Každá z těchto značek je složením tří plováků mezi -360 a 360, což naznačuje její rotaci kolem os x, y a z.

Například pokud zadáte příkazpřivolat ArmorStand ~ ~ ~ {pozice: {Head: [30.0f, 0.0f, 0.0f]}}, tvůj pancíř se bude dívat dolů na zem. Podobně, pokud zadáte příkazpřivolat ArmorStand ~ ~ ~ {pozice: {LeftLeg: [30,0f, 0,0f, 0,0f], RightLeg: [0,0f, 0,0f, 60,0f]}}, váš brnění bude vypadat, že tancuje neohrabaně.