Jak vyhloubit 8 struktur Minecraftu

Autor: Jesse Stay, Thomas Stay, Jacob Cordeiro

rozdíl mezi záchvatem paniky a záchvatem úzkosti

1 10 Zadní
další

Vykopejte pouštní chrám.

Při zkoumání pouště občas najdete pískovcovou pyramidu. Tento užitečný zdroj stojí za vykopání.Tato pyramidová struktura se skládá z několika různých typů pískovce, včetně hieroglyfů, které lze sbírat a používat jako stavební kameny. Pyramida, která je jedinou místností s mnoha vchody, má v každé ze svých věží točité schodiště a tajný tunel vedoucí do 4 truhly s pokladem.Musíte kopat na správném místě, abyste našli poklad chrámu. Dávejte si pozor: čeká vás dlouhý pád a past. Zejména past je docela nebezpečná, používá TNT a přítlačnou desku, ale můžete z ní uklízet dobré zdroje.

Ačkoli pouštní chrám lze částečně propadnout pískem, v plochých částech pouště ho obvykle snadno uvidíte. Určitě ji hledejte, až budete v biomu.
dva 10 Zadní
další

Mechem pokrytý džungle chrám je mnohem obtížnější najít než pouštní chrám.

Chrám džungle je složen převážně z mechového dlážděného kamene, vyrobeného z vinné révy a dlážděného kamene. Chrám má dvě patra a suterén: V horním patře je balkon a ve spodním patře je prázdná hlavní místnost. Suterén obsahuje pasti na tripwire a několik tajemství.

V džunglových chrámech jsou k dispozici dvě truhly s pokladem - jednu najdete v suterénu a druhou pod tajnou chodbou v prvním patře. Chcete-li otevřít tajný průchod, musíte vyřešit kombinovaný zámek v suterénu.


3 10 Zadní
další

Malý, vzácný žalář struktura vypadá v podzemí jako dlážděná místnost.

Obvykle nemá vchod, takže můžete použít krumpáč, abyste se vloupali a našli truhly s pokladem, které obsahují středně užitečné předměty. Je to také jediný způsob (kromě obchodování), jak získat nepolapitelný sedlový předmět, který vám umožní jezdit na prasatech jako dopravní prostředek.Střed žaláře obsahuje ohnivý rošt s rotující figurkou uprostřed, zvanou a spawner. Tento blok sporadicky chrlí příšery v blízkých temných oblastech. Tento blok můžete rychle rozbít krumpáčem nebo neutralizovat osvětlením okolí. Můžete také využít schopnosti tohoto bloku a získat kořist od monster, které se objeví.

4 10

Zadní
další

Malý, vzácný žalář struktura vypadá v podzemí jako dlážděná místnost.

Obvykle nemá vchod, takže můžete použít krumpáč, abyste se vloupali a našli truhly s pokladem, které obsahují středně užitečné předměty. Je to také jediný způsob (kromě obchodování), jak získat nepolapitelný sedlový předmět, který vám umožní jezdit na prasatech jako dopravní prostředek.

Střed žaláře obsahuje ohnivý rošt s rotující figurkou uprostřed, zvanou a spawner. Tento blok sporadicky chrlí příšery v blízkých temných oblastech. Tento blok můžete rychle rozbít krumpáčem nebo neutralizovat osvětlením okolí. Můžete také využít schopnosti tohoto bloku a získat kořist od monster, které se objeví.


5 10 Zadní
další

The čarodějnická chata Struktura nalezená výlučně v bažinatém biomu se používá jako životní prostor pro zlé čarodějnice.

Chata čarodějnice obsahuje houbu v květináči, řemeslný stůl a kotel. Ačkoli se čarodějnice běžně vyskytují v chatrčích, čarodějnice se mohou rozmnožovat i jinde, jako každý nepřátelský dav.

Tato struktura je užitečná, protože čarodějnice, která se v ní objeví, upouští přísady lektvaru, když je zabita. Je však také užitečné vzít si kotel, protože jeho výroba je poměrně drahá.


6 10 Zadní
další

Velký, opuštěné důlní šachty lze najít v podzemí.

V těchto složitých pavučinách rozbitých kolejnic a tunelů najdete několik užitečných pokladnic a můžete se shánět spoustou kolejnic pro miny. Můžete se však také snadno ztratit.

Při zkoumání opuštěné důlní šachty můžete objevit místnost plnou pavučin, což vás může výrazně zpomalit. Ve středu pavučin je rošt podobný tomu, který je uvnitř žaláře. Rošt plodí jeskynní pavouky, což jsou menší, modří brouci, kteří se plazí z pavučin a útočí na vás. Díky jedovatému kousnutí jeskynního pavouka je to výrazná hrozba.

meloxicam 7,5 mg tableta

Chcete-li dosáhnout spawneru a vypnout jej (rozbitím krumpáčem nebo rozsvícením možných oblastí tření pochodněmi), hackněte si cestu pavučinami - meč to dělá rychle. Pavučiny také poskytují spoustu provázků, které můžete použít k výrobě předmětů, jako je vlna, luky a rybářské pruty.


7 10 Zadní
další

Neuvěřitelně vzácný (a obří) Pevnost struktura je domovem koncového portálu.

Ve většině světů existují pouze tři a všechny jsou na začátku hry od vás obecně daleko. Obecný směr jednoho najdete tak, že kliknete pravým tlačítkem, zatímco držíte oko enderu a sledujete, kterým směrem ukazuje.

Hlavní vlastností Strongholdu je, že obsahuje portál až do konce. Samotná pevnost však má spoustu funkcí, které je třeba prozkoumat: pokoje, poklad, knihovny a nebezpečí.

jaké je nejsilnější antibiotikum

8 10

Zadní
další

Neuvěřitelně vzácný (a obří) Pevnost struktura je domovem koncového portálu.

Ve většině světů existují pouze tři a všechny jsou na začátku hry od vás obecně daleko. Obecný směr jednoho najdete tak, že kliknete pravým tlačítkem, zatímco držíte oko enderu a sledujete, kterým směrem ukazuje.

Hlavní vlastností Strongholdu je, že obsahuje portál až do konce. Samotná pevnost však má spoustu funkcí, které je třeba prozkoumat: pokoje, poklad, knihovny a nebezpečí.


9 10 Zadní
další

The dolní pevnost , je temný, propracovaný hrad, který najdete - kde jinde? - v Nizozemí.

Pevnost se skládá z temných místností a obřích chodeb připevněných k mostu. Nizozemská pevnost je důležitá po celou dobu hry, protože je domovem Blaze i chřadnoucích koster. V některých místnostech najdete také pěstování nether bradavic, které můžete sbírat a pěstovat. Kromě toho najdete truhly na rohu chodeb, které obsahují všechny druhy zboží - dokonce i obsidián.


10 10 Zadní
další

Oceánský památník je obrovský.

Je tak velká, že je téměř tak velká jako Pevnost. Tato oblast je jediná, kde se rodí opatrovníci. Je také domovem tří starších opatrovníků. Vrhají efekt těžařské únavy 3, takže je neuvěřitelně pomalé těžit bloky.

Smyslem cesty do oceánské památky je shromáždit její poklad - 8 zlatých bloků zapouzdřených v temné hranolce. (Toto je jediné místo, kde najdete tento blok v památníku.) Pokud chcete získat poklad, musíte zabít všechny tři starší opatrovníky. Starší opatrovníky najdete v horní, levé a pravé části této památky.