Jak najít investiční klub

Matt Krantz

Chcete-li se spojit s dalšími online investory, můžete zvážit investiční klub. Investiční kluby jsou obvykle shromážděním investorů v určité zeměpisné oblasti, kteří se setkávají v místní restauraci nebo v členském domě, aby stříleli vánek. Členové předvádějí akcie, o nichž si myslí, že by skupina měla nakupovat nebo prodávat.Investiční kluby k nim mají také trochu párty, protože jsou obvykle navrženy tak, aby byly zábavné, vzdělávací a, ano, ziskové. Pokud vaše město nemá investiční klub nebo pokud osobní setkání s lidmi neodpovídá vašemu rozvrhu, objevuje se několik online investičních klubů. Ať už se klub, ke kterému se chcete připojit, koná v místním klubu Moose nebo online, může se stát, že budete muset nakoupit přidáním peněz do fondu hotovosti.Pokud máte zájem o investiční klub, můžete začít několika způsoby online:

  • Národní asociace investorů Corporation : BetterInvesting je jednou z nejlepších asociací investičních klubů. Web společnosti BetterInvesting vám umožňuje najít investiční kluby ve vaší oblasti. Můžete také absolvovat online kurzy a pracovat na zlepšení svého úspěchu v investování. A pokud ve vaší blízkosti není žádný investiční klub, můžete zjistit, jak založit vlastní klub nebo se připojit k online investičnímu klubu.  • Bláznivý blázen : Tato stránka udržuje diskusní fórum, kde mohou investiční kluby najít investiční kluby. Stačí vstoupit do diskusní skupiny pro váš stav, která se nazývá Pošetilost, a hledat zprávy. Pravděpodobně najdete další investory ve vašich státech, kteří plánují setkání nebo mluví o založení klubu.

  • Rozcestí : Pokud byste chtěli přátelskou a osobní povahu investičního klubu, ale nemáte čas se každý měsíc účastnit schůzek, zkuste Bivio, které nabízí kolekci online investičních klubů. Můžete prohledávat domovské stránky klubu a vybrat si klub, ke kterému se můžete připojit nebo dokonce založit svůj vlastní.

  • Klub hodnotných investorů : Toto je selektivní skupina pouhých 250 členů, kteří vybírají akcie. Musíte podat žádost o přijetí, a pokud si vyberete, musíte odeslat dva výběry akcií za rok.  • Meetup.com : Tato stránka poskytuje lidem se společnými zájmy online způsob, jak se osobně spojit. Lidé se zájmem o investování často vytvářejí schůzky nebo setkání a poskytují čas a umístění na webu.

Než vyrazíte a připojíte se k investičnímu klubu, uvědomte si potenciální nevýhody:

  • Špatná rozhodnutí ostatních vás mohou stát. Pokud hlasitý chlápek v klubu promluví skupinu, aby si koupila smrad, vykoupáte se také.

  • Dávají podnět drotářovi. Mnoho investičních klubů se považuje za dlouhodobí investoři, nebo akcionáři, kteří se drží akcií alespoň rok a obvykle mnohem déle. Ale investiční klub by nebyl příliš zábavný, kdyby členové nikdy nic nekoupili ani neprodali. To znamená, že existuje motivace neustále nakupovat nebo prodávat investice.

  • Kompromis může ublížit. Ačkoli s dohodou není nic špatného, ​​mít několik lidí, kteří řídí portfolio, někdy znamená, že neexistuje jednotná a soudržná strategie.

  • Úrovně investic členů se mohou lišit. Někteří členové investičního klubu jsou tu jen pro zábavu, jídlo a přátele. To může zanechat většinu práce gruntů pro pár členů s dovedností nebo touhou vydělat peníze v klubu.