Jak najít hry a aplikace pro váš Kindle Paperwhite

Leslie H. Nicoll, Harvey Chute

pilulka s op 20

Pro váš Kindle Paperwhite jsou k dispozici hry jako Mahjong, Solitaire a Blackjack. Někteří lidé jsou puristé a věří, že Kindle Paperwhite by měl být používán pouze ke čtení; jiní rádi mají možnost hrát hru každou chvíli.Vzhledem k tomu, že mnoho her je nabízeno zdarma nebo se pravidelně prodává, pokračujte, stáhněte si jednu a podívejte se, co si myslíte. Začali jsme být zamilovaní do Every Word, anagramové slovní hry vyvinuté společností Amazon. Dotykový displej na Kindle Paperwhite je ideální pro hraní této hry.Obecně se hry hrají individuálně, takže bezdrátové hraní nemusí být při hraní hry zapnuté.

Hry nelze vzorkovat - pokud máte zájem hrát Blackjack, musíte si je koupit. Proto je dobré si přečíst recenze zveřejněné na Amazonu a rozhodnout se, zda pro vás bude formát a způsob hraní přijatelné.Ne všechny hry Kindle, které jsou na prodej na Amazonu, fungují na Kindle Paperwhite. Před nákupem se ujistěte, že vidíte název svého Kindle Paperwhite v rozbalovacím seznamu Doručit komu (pod tlačítkem Koupit).

Obsah Kindle, včetně her, lze vrátit do sedmi dnů za účelem vrácení peněz. E-knihy můžete vrátit prostřednictvím služby Spravujte svůj Kindle na svém účtu Amazon. Chcete-li hry vrátit, musíte se obrátit přímo na zákaznický servis; nemůžete zpracovat návratnost hry z vašeho Kindle Paperwhite nebo z vašeho účtu Kindle na Amazonu.